Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor kilövettétek a fülét? (fülbevalót kapott)

Figyelt kérdés
9 hónapos lányaimnak a nagymama húsvétra fülbevalót szándékozik venni. Nem fogja nagyon megviselni őket?
2009. márc. 11. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 12. hetes volt a kislány amikor kilövettük a fülét. Szerintem minket jobban megviselt mint Őt.

A kattanásra megijedt de utána már semmi gond nem volt.

Nekünk a gyerekorvos ajánlotta, hogy minél hamarabb, mielőtt elkezdene forogni, addig szokja meg.

A szomszéd kislányt egyáltalán nem viselte meg a fülbevalólövés, ő is már nagyobb volt. A kattanásra picit megijedt, de ha ott van anyuci, és megvigasztalja, tuti nem lesz gond. :)

2009. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen szúrták át a kislányomnak. Nem viselte meg, nem gyulladt be neki, és akkor még olyan pici volt, hogy még nem is tudta piszkálni. Mostanában láttam, hogy már tapogatja a füleit; 3,5 hónapos.

hk

2009. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a kislányom 3hetes volt,amikor vittük azt mondta aki lőtte ilyenkor a legjobb mert olyan pici,és nem hadonászik.Nem sírt fél percig sem,csak a csattanásra ijedt meg,utána szinte mindjárt abba hagyta a sírást.Pár napig alkohollal kenegettem a elől hátul :)

Minden jót

2009. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kórházban megcsináltattam, a hazajövetel előtt. Szerintem ha az öledbe veszed, semmi gond lesz . Vigyél valamit, amivel eltereled a figyelmét. Lehet, hogy lesz egy kis sírás, de ennyi idősen hamar túlteszik magukat a babák a dolgokon.
2009. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes volt, neki szúrták az elsönél nem is sirt csak a másodiknál. és nem is sirt sokáig be se gyuladtt neki .
2009. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapos volt a lányom amikor rászántam magam. Bár megtettem volna hamarabb! Még viszonylag könnyű volt lefogni, de azt az ordítást amit randezett, majdnem én is sírtam. Előttem volt egy 3 hónapos baba, aki csak épphogy felnyűszített, és már aludt is tovább. Most nem megijeszteni akarlak, de nem kellemes, pláne két gyerekkel. Keress olyan helyet, ahol egyszerre lyukasztják ki mindkét fület, így nem annyira nehéz talán. De inább most mint később. Még rosszab lenne. Egyszer túl kell esni rajta, utána már jó. Sok szerencsét!
2009. márc. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!