Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős volt a lányod...

Milyen idős volt a lányod amikor kilövettétek/szurattátok a fülét? És kinél? (védőnő, kozmetikus. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan kozmetikusnál.
2011. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Most 5 hónapos, már 2 hónapja tervezem. Kozmetikussal már beszéltem is, de nem merem. Szegényem az oltás után is órákig képes sírni, ez meg ráadásul hangos...
2011. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mindkét lányomnak a kórházban 4 naposan, mielőtt hazajöttük. 2000 Ft volt.
2011. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

nekem si lányom van, 2,5 éves lesz, nincs fülbevaój,a majd ha akar, akkor kap.

lehet soha nem akar.

Sszerintem hüyleség pici korban fülbevalót rakatni a baba fülébe, nem is értem minek, most attól jobban lány lesz??

2011. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én 7 éves voltam, amikor kikönyörögtem. Azóta is imádom a fülbevalót.

Ha már nekem van, legyen a húgomnak is alapon megcsináltatták, 2 éves volt ekkor. SOHA nem hord fülbevalót, be is nőtt neki.


Miért nem dönthet a kislány ebben? Már 5-6 évesen képes rá, én is azóta szerettem volna.

2011. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

negyedik

A szabad döntés lehetősége miatt egyik gyerek sincs megkeresztelve, ha nagyok lesznak, majd eldöntik, hogy milyen vallást választanak, vagy ha egyáltalán érdekli őket a dolgoknak ez az oldala. Engem megkereszteltek és a mai napi nagyon nem vagyok kibékülve a doldoggal.

2011. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy is eldöntheti, hogy kiveszi, ha nem tetszik neki, és akkor nincs fülbevalója. Nekem tizenéves koromig volt. Azóta csak néha rakok be. Anyukám meg a 30as éveiben kezdett csak el hordani.

És nem, nem lesz jobban lány, de valahogy hozzátartozik a lánysághoz. Szerintem.

2011. aug. 3. 13:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
fél évesen, kórházban. én nem nagyon akartam, csak kaptuk a mamától keresztelőre és szerettem volna, ha örül a nagymama, olyan lelkesen keresgette az "igazit" neki. azóta ezerszer áldom, hogy megcsináltattuk, nagyon jól áll neki és már ő is szerei (1,5 éves).
2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

kozmetikusnál és nekem azt mondta, hogy 3 hónapos kortól.

inkább a lefogás miatt sírt!

2011. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Majd hogyha akar fülbevalót, kilöveti a fülét...

Nekem anno kilőtték a kórházban, de félrement mindkettő lyuk, így nagyon csúnya, és "használhatatlan" a fülem. Nagy ötlet volt, hiába vettem ki 7 évesen, amikor nekiálltak csúfolni miatta, sosem fog benőni :(

2011. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!