Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet mikor jó adni,...

A tejpépet mikor jó adni, vacsira vagy napközben?

Figyelt kérdés
A babám lassan 4 hónapos lesz. Anyatejes és tápszeres felesben. 2 hete eszik napi 1x barack pürét, mert a tápitól nehezen kakilt. Most reggel 7-kor szopizik, 10-kor barackot eszik, 13, 17, 21-órakor szopizik és tápszert eszik. Arra gondoltam, hogy az egyik kaját lecserélném tejpépre. Melyíket? A 17 vagy a 21-órait?
2009. márc. 11. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én uzsira adom. Abból a megfontolásból, hogy mindenképp kanállal akarom adni, nem cumisüvegből, este pedig már nincs türelme kanalazni mert fáradt. Ki kell tapasztalni utána mikorra lesz éhes, mert a tejpép elég nyomós kaja.
2009. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsőre ne add neki este. Napközben próbáld ki, hogy hogy reagál rá. Az én lánykámnak fájt tőle a pocija az elején ( mi gyümiset adtunk neki először). Mondjuk nem törvényszerű, hogy a te babádnál lesz valami. De szerintem ne estére add neki, elég laktató, nehéz kaja szerintem.

Boldog babázást:)

2009. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is uzsonnára adom, 4-5 óra körül, szintén azért, mert este már gyorsan akar jóllakni. Mi először natúr Hipp tejpépet próbáltunk, aztán fokozatosan az ízesítetteket.
2009. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. márc. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!