Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 9 hónapos babám még szopizi...

Ha 9 hónapos babám még szopizik, emellett kap tejpépet, főzeléket és gyümölcsöt, kell-e adnom neki teát vagy vizet napközben? Igényel-e plussz folyadékbevitelt ezek mellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen igényel,de próbálgasd neki és meglátod.Lehet aztán,hogy nem kell neki!!!
2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a vizet megpróbálnám, abból baj nem lehet.
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy kell.Ő ugyanolyan szomjas mint mi felnöttek.Nyugodtan kináld többször egy nap, megfogod látni hogy lehúzza az innivalót.
2011. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is itasd,először vízzel de a babatea sem árthat:-)
2011. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de nem biztos hogy elfogadja, ha igény szerint szoptatsz. Az én lányomnak nem kellett 1 éves koráig csak a cici. Max fél decit iszik egy nap.
2011. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én babám is 9 hónapos,még szopik és ugyanazokat eszi mint a te babád,én többször kínálom napközben vízzel vagy teával de alig iszik belőle 10-20 ml egy nap.Ő nem igényel több folyadékot,biztos elég neki mert pisil eleget.
2011. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen!!!!!!!!! Szerinted a főzelék után nem igényel folyadékot????
2011. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen a tejpép és a főzelék után megkínálom a babámat vízzel, de 3 korty után nem kér többet. Ez elég minimális mennyiség. A cumisüveget nem fogadja el, pohárból meg ennyi az össz mennyiség, amit megiszik. Azért is kérdeztem, hogy szükséges-e napközben többször is kínálgatnom, vagy elég neki ennyi folyadék, meg a szopizás?
2011. jan. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!