Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái,...

Tápszeres babák anyukái, eszik nektek a kicsi éjszaka?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt a babám és még 2x eszik éjszaka. Leszokik majd magától, vagy most már próbáljam meg , hogy teát/vizet adok helyette?
2011. máj. 14. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak este kap tápszert olyan 10 körül, addigra valahogy nincs már elég tejecske, és reggel 6-ig alszik a babám. 7 hetes. Ha csak tejet kap este, akkor 3 körül felkel cicizni, és alszik tovább. Próbáld meg lassan, hogy az egyik felkelésnél csak folyadékot kap, és akkor átáll az egyszeri evésre, majd lassacskán azt is elhagyja.
2011. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 5 hónapos, 3 hetes kora óta tápszeres, de csak kb 2 hónapja alszik végig éjszaka, este 8tól reggel 6ig. Ezt ő alakította ki magának, én sosem próbáltam meg evés helyett mást adni, egyszerűen csak mindig később és később kelt. Esetleg ha cumizik, próbálj meg cumit adni neki, ha felkel, de ha nem cumizik, csak ezért ne add neki.

Egyébként szerintem ha kész lesz rá, leszokik az éjszakai kelésről

Jó babázást!!

2011. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 6-fél7kor eszik, majd hajna3kor, után meg 7-8körül
2011. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Én este 10-11 körül még adtam neki, aztán reggel 4-kor ébredt ennyi idősen. Először kapott meleg vizet, aztán hideget, aztán nem kért pár nap után semmit... belátta, hogy ez nem kifizetődő...:D
2011. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!