Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármit csinálok, bármilyen...

Bármit csinálok, bármilyen későn fektetem le akkor se alszik tovább mint reggel 6! akármennyit is eszik, bármilyen sokat akkor is 2szer biztos fent van éjszaka! tápszeres és hozzátáplált a kisfiam! Vki vmi megoldást tud?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2010. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5hónapos
2010. aug. 4. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez volt a helyzet. Legyél egy kis türelemmel! Próbáld mindig ugyanabban az időben lefektetni. Nekünk is kelt, sőt többször is. Egy kis türelem, ki fogja nőni.A mienk lassan 6 hónapos, és egyszer azért még kel.
2010. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz még nagyon pici, hogy 5-6 óránál többet aludjon egyhuzamban, az én lányom 5 hónaposan éjjel 2x kelt, és reggel 5-6kor fent volt, és végig cicin lógott 7ig amíg én is fel bírtam kelni. Sajnos nem tudok megoldást, de szerintem még várnod kell, majd megérik rá, hogy tovább aludjon, bár mi még most is, 14 hónaposommal, 7-8 között kelünk, szóval nem viszi túlzásba :)
2010. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

"Hát ahhoz még nagyon pici, hogy 5-6 óránál többet aludjon egyhuzamban,"

Mindegyik gyerekem 3 hónapos korában átaludta az éjszakát, azaz 12 órát aludt egyhuzamban.

2010. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon szerencsés vagy, kedves utolsó, 20 gyerekből 1 ilyen, remélem tudod.
2010. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez a helyzet nálunk is, a fiam 5 és fél hónapos, este 8-kor ágyban van, reggel 6-kor kel. Közben 1-2x felkel arra, hogy a hátán van (hason/oldalt szeret aludni)vagy hogy beszorul az ágyba keresztben, vagy éhes...

Volt már, hogy f10-kor került ágyba, akkor is 6-kor kelt :) nem lehet vele kiszúrni. Próbálom hozzátáplálni, most a főzelékeket adom neki, hátha legalább az éjféli ébredést kihagyja. Amúgy hozzászoktam, több hónapja kelek 5 és f7 közt. Volt, hogy fél ötkor már fenn volt. Okosat nem tudok mondani, igyekszem, aztán majdcsak rájön, milyen kafa 8-9-ig is aludni... persze lehet, hogy akkor már bölcsibe kell járni :))

2010. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel 3-ból 3 gyerekem ilyen volt, nem hinném, hogy "véletlen" és "szerencse"...
2010. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ő ilyen 6 kor kell.
2010. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy néz ki a te Babád ilyen, ne erőltess semmit, úgyis Ő dönti el MÉG. Majd változik, türelem.
2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!