Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Megőröülök...

Mit csináljak vele? Megőröülök.4,5 hónapos babám nem alszik! Egész éjjel óránként, féloránként felébred, nyöszörög, sir, és persze nem alszik vissza.

Figyelt kérdés
Akár mit csinálok. Megetetem, megitatom, csöndben maradok, énekelek, simogatom, sss-zök, paskolom a fenekét. Igy szokott valahogy visszaaludni. De ma 4óra ota sehogy nem alszik visza. Pedi probáltam már átvinni a mi szobánkba is, összebújás, stb.. Nagyon kimerült vagyok már. Segitsetek, hogy mit tudnék még vele csinálni. Járt már valaki igy? Ha hagyom sirni, ugy még sosem tudott elaludni, igaz én nem birom 5 perc után.
2009. márc. 12. 05:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy adjak neki este panadolt, hátha a foga jön? Tanácstalan vagyok. Ő is szenved, és én is. Cak tápszeres, és gyümölcsös.
2009. márc. 12. 05:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Kitartás! Nekem múlt hét péntek éjszaka a 11 hetes fiam szó szerint semmit nem aludt!!! Este 8.-kor volt szopi, és utána az istenért sem tudtam elaltatni, legtöbbször csak sírt és sírt. Már én is bevetettem minden trükköt, és reggel 5.-kor !!!!!!!!!!! sikerült neki bealudnia, már totál készen volt ő is. másnap mondjuk szinte egész nap csak aludt. Nem tudom, hogy mi volt a baja.

Nálad azóta mi a helyzet?? Már 7 óra van, sikerült a babádnak elaludnia?? :-)))))))))))

2009. márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, valszín a foga jön. adj neki chamomillát, az nekünk nagyon bevált.
2009. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod a Viburcol homeopátiás kúpot, mert bármi miatt is nyugtalankodik ez a készítmény komplex összetevőket tartalmaz és megnyugtatja a babát. Lehet hogy a gyümölcsök okoznak neki túlzott bélmocorgást, vagy puffadást, vagy mocorognak a fogcsírái, esetelg nem jó a tápszer, vagy csak egyszerűen ez egy nyugtalan korszak neki.

Mindesetre sírni ne hagyd.


Kétgyermekes anyuka

2009. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Viburcol kúpot ajánlanám.NAGYON JÓ!Ugyan az én kisfiam nem alussza át tőle az éjszakát,de nincs kínlódás az elalvássa,és ha fel is ébred egyszer-kétszer,hamar vissza alszik.Nekünk is az volt a problémánk ami nektek.Beadod neki,és 20 perc múlva tuti alszik!Próbáld ki!Sok szerencsét.Szia!
2009. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok,hogy irtatok. Du. fél 2-kor aludt el, addig reggel 4-től csak fél orát aludt. Ha ma éjjel sem alszik, kiprobálom a homeos szereket. Mégegyszer köszönöm.
2009. márc. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!