Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka félóránként ébred a...

Éjszaka félóránként ébred a 6,5 hónapos lányom. Vajon miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jön a foga.
2011. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogzás is állhat a háttérben, vagy csak szimplán az az életkori sajátosság, ami ilyen korban tipikus. Nagy valószínűséggel az idegrendszer fejlődésével áll összefüggésben.
2011. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet, hogy fejlődési ugrás zajlik nála, persze csak ha ez eddig nem nagyon fordult elő.

2011. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7 fognál tarunk. Az eddigiekkel is megkínlódtunk, de nem kelt ilyen gyakran.... Ez már rémálom
2011. jan. 25. 09:48
 5/12 anonim ***** válasza:
ezzel mi is így voltunk 1 hónapja kb, és 1 fogunk sincs! :S azóta már csak 2 óránként kel de megszenvedtünk érte!
2011. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy éhes?

az én fiam akkor kellt fel sűrűn mikor már nem volt elég tápláló az anyatej+fogzot

2011. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4hós korától hozzátáplálóm! Este Sinlacot vagy rizspépet eszik ami szerintem laktató. Éjszaka kínáltam már tápszerrel is de nem kellett. A ciciből is pár slukkot iszik és alszik is vissza. Ha magam mellé veszem akkor is kel... Már nem tom mi a baj.... Segítsetek
2011. jan. 25. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk 5-10 hónapos koráig csinálta ezt, volt, hogy rengetegszer felkelt éjszaka. Mindenki azt mondta, hogy fogzik. 11 hónaposan jött ki az első foga, de előtte már egy hónapja végigaludta az éjszakát. Nekünk kb. 5 hósan kezdett el mászni, forogni...szerintem inkább az volt a baj.Mindent kipróbáltam, semmi nem segített, ki voltam rendesen fáradva. A végén már abbahagytam a kísérletezgetést meg a fogzási szerek adását, meguntam. Egyszer csak 10 hónaposan végigaludta az éjszakát és azóta is. (egy éves)
2011. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az vigasztal h egyszer csak vége lesz... Köszi
2011. jan. 25. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvassátok el: [link]

Nekünk csak ez segített, semmi más. Viszont ez 3 nap alatt megoldotta a problémát.

2011. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!