Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának milyen...

Egy éves babának milyen születésnapi tortát készítettetek?

Figyelt kérdés

Az enyém még piskótát nem evett,és eléggé válogatós is,csak néhány gyümölcsöt és a sárgarépát eszi meg.(persze a húson és a bulátán kívül) Tejterméket sem kapott még,mert lehet hogy érzékeny rá.

Kreatív ötleteket várnék! :) Előre is köszönöm.


2011. máj. 14. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Túró Rudi torta vagy biobébitorta - teljesen mindegy, csak maszatos legyen:)Olvasd el az e heti Nők Lapjában :)


[link]

[link]

2011. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Bár a tejterméket nem egészen értem, hiszen egy évesen már régen ehet túrót, joghurtot stb. Na mindegy. Az elsőben nincs tej én a másodikat csináltam a lányomnak, csak marcipán virágok voltak a tetején.

2011. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hatlapos,bár mi csináltattuk.Én a krémesektől tartózkodom.
2011. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ekcémás,nagyon kell vigyáznunk az ételekkel. :(

Miután szopizik,még én sem ehettem hónapokig tejterméket,citrusféléket,stb..

2011. máj. 14. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


szia, én ezt kipróbáltam, nagyon fini, mondjuk nekem sok bele a gesztenye, és csak a meggyzselével csinálnám, ha megint csinálnám.

2011. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt: [link]


Szerintem ez ugyanaz, mint amit a 13.56-os válaszoló linkelt :)


Én sima piskótával csináltam, mert a tojással szerencsére nincs baja a kisfiamnak :) Amúgy mindent ugyanúgy csináltam és tökéletes lett, mindenkinek, még a nagyszülőknek is nagyon ízlett.

2011. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Holnap ünnepeljük a fiam első szülinapját!Túrótortát csinált anyukám,bár mi már eszünk tejtermékeket(tejet még nem)

Boldog Szülinapot a babádnak!

2011. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Az első túrótortát sütöttük,és nagyon bejött! A kisfiam nyakig összekente magát vele,és még evett is belőle :)))
2011. máj. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!