Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mindent ehet 1 éves...

Mit mindent ehet 1 éves kisgyerek, amit eddig nem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt házi tejre, tojásra, a család kajája, süti, stb.
2011. nov. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bolti tejt,tojást már 11 hósan kapott semmi baj nem lett tőle.Mi ételünket is b 1 éves kora óta kapot.Szerintem nyugodtan adhatsz neki már bármit csak először kevés mennyiségben.Hülyeség hogy ki kell várni a pont egy évet mert az utá is kiüteti bármi.....
2011. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém pont most egy éves! Tejen kívül mindent eszik, a mi kajánkat már 10 hós kora óta(persze, csak azt, ami nem nagyon nehéz kaja, bár én nem főzök nagyon fűszeresen) Joghurt, krémtúró, túrórudi, stb. már kap, a tejjel félek, mert van a családban olyan, aki tejallergiás! De már tervezem, hogy a napokban kipróbáljuk!
2011. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én száraz hüvelyeseket nem mertem neki adni még sokáig, mert azokat úgy sem bírta, ha az anyatejen keresztül kapta. Ezen kívül nem szabad neki egyben adni diót, mogyorót, gombát, mert fulladásveszélyesek. Egyébként nyugodtan eheti azt, amit a család.
2011. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mézet, tojássárgáját, tejet, vajat, tejszínt. Én kb. ennyi idős korától adtam már neki nehezebben emészthető zöldségeket, pl. káposztát, kelbimbót, babot, főtt kukoricát.
2011. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!