Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babám 36 v.38. hétre...

Első babám 36 v.38. hétre született, sajnos ezt nem tudja senki megmondani. Egyik papíromban ez van a másikban az, még a kicsi könyvében is így van benne: 36? Akkor a következőnél veszélyeztetett lehetek? Miben lesz más akkor a 2. terhesgondozásom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de olyan nincs hogy nem tudják megmondani...az utolsó menstruációd tudod mikor volt? Onnantól számold és tudni fogod.

Egyébként szerintem nem leszel veszélyeztetett terhes

2011. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem még az első pár hónapban megvolt,elég rendszertelenek voltak a ciklusaim, gondolom ezért nem tudták megmondani rendesen. Mást mondott a doki és mást a védőnő is.Ha hiszed ha nem 3 időpontom is volt szül várható idejére és a Manó mégis egy 4. időpontban született.
2011. máj. 15. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Feleslegesen parázol. Ha a kicsi jó súllyal született és jó életjelekkel, akkor totál mindegy, hogy 36 vagy 38 hétre.


A terhesség akkor lehet veszélyeztetett alapból, ha előzőleg már volt egy vagy több vetélésed, illetve ha olyan rossz az egészségi állapotod, vagy meddőségi kezelés eredménye a baba.


Én is 36 hétre szültem 3000 gr-mos babát. Nyugi! :)

2011. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. máj. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!