Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feláll a kisfiam az etetőszékb...

Feláll a kisfiam az etetőszékben, már 2 hete megy a harc emiatt ha etetem. Leültetem feláll, ez így megy végig. Aztán jön a sírás. Mikorra fog erről leszokni? Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
bekötni nem igazán lehet, ma megtettem, azt hittem lebontja az egész emeletet.
2009. márc. 12. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetne levenni a lábtartót, hogy ne tudjon felállni?

Akkor legyél mellette, majd rájön, hogy nem tud felkelni.

Ha nem levehetős a lábtartó, akkor nem tudom én sem mi van.

2009. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a gáz, h nem a lábtartónál áll fel, hanem felhúzza a lábát egész a feneke alá és ott áll, ahol elméletileg ülne. de azért köszi:)
2009. márc. 12. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz vele mit csinálni.Az én fiam már 2 hónapja ezt csinálja,minden etetésnél.És ugyanúgy ahogy te írtad,sőt meg is fordul.

Van ,amikor használ az,hogyha adok egy kanalat a kezébe,a másikkal pedig én etetem.

Már 1 éves lesz és hogyha kockázom neki az ételt,akkor egy darabig elvan vele ,amíg felcsipegeti.

2009. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor próbálok kitartó maradni:))
2009. márc. 12. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

most nagyon élvezi,h fel tud állni-pláne,h te bosszankodsz :-)

ültesd az öledbe-és egyen egy pár falatot-ne maradjon éhes.majd,ha elmúlik ez a csoda-már nem fogja annyira érdekelni.nálunk aludni nem akart-mikor a kiságyban fel tudott állni.kitartás-lesz ez még jobb is

2009. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. azért fura, mert fállni már kb 3 hónapja tud, a székben felállás a nagy sláger:)) de remélem ez a dili is elmúlik:))
2009. márc. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!