Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remelem nem csinalta bajt? A...

Remelem nem csinalta bajt? A vedono tanacsara a kisfiamnak tapszerrel keszitettem el a tejpepet, mert mar nem akar tapit inni,pedig meg csak 6 hos.

Figyelt kérdés

Azon aggodom hogy tul tomeny a kis gyomranak,meg a tapszer nem allergen normal es sinlaccal keszitettem ami tejmentes ,allergen...szoval nem tudom a ketto eggyutt

Remelm nem lessz semmi baja...


2009. márc. 12. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baja lesz, de szerintem ez az elkészítési mód már nem a legjobb. Nagyon sokban eltér a "normál" használattól, én nem szeretem az ilyen megoldásokat.
2009. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
ha nem eszi a tápszert akkor próbálj bele tenni kakaó por, vagy gyümilét a viz helyett, vagy gyümit egy keveset, vagy maci kávét....milyen tápszert eszik??
2009. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vigyáznék a kakaóval is!!!

A tejpép egyébként is tápszer alapú... Próbáltad már kicsit éhesen hagyni a gyerkőcöt, és úgy megkínálni? Vagy nállunk pl. az alvás előtti kajcsira szereti...

2009. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

probaltam mar mindent,gyumile,ehesen hagytam-de akkor is 40ml sziv ki,szerintem epp annyit hogy csilapitsa az ehseg erzetet...szerintem az a baj hogy cumisuvegbol kell innia,mert kanalbol pedig meg eszik mindent...

A tapszer milupa termek a nevet nem tudom magyarul,ugyanis kulfoldon elunk.A sinlac az magyar termek

2009. márc. 12. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kanálból eszik, akkor próbáld hagyományos pohárral megitatni, ha a cumisüveggel van baja, megszokja, megtanulja, megszereti.
2009. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!