Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 2 éves gyereked eszik...

Közel 2 éves gyereked eszik még tápszert, ha igen mennyit naponta? (ml)

Figyelt kérdés
köszike
2011. máj. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Most múlt 2 éves,de tápszert 4 hónapos kora óta nem eszik. (Szopott 9 hónapos koráig)
2011. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, sima tehéntejet iszik.

A szoptatásról való leszoktatásnál próbáltam a tápszert, babatejet, de egyiket sem itta. Akkor 13 hónapos volt.

2011. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21hónapos babám joghurtjaiba,pudingjaiba keverve eszik tápszert.Napi kb.9-10 kanállal.Inni nem issza meg,sem üvegből,sem pohárból.
2011. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam,napi fél liter tejitalt iszik
2011. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 15,5 hós és nagyon szereti (szerintem) a tápszert, HA-sat eszik. Reggel-este és néha napközben is kér, kimegy a konyhába és mutogat a dobozra. Sőt még éjjel is szokott 1-szer enni. Mindig is keveset evett, alkalmanként 1,5-2 dl iszik csak meg. A doki azt mondta, hogy addig javasolja/írja fel, amíg elfogadja a kisfiam.
2011. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kislányom, 6 hetes korában diagnosztizálták a tejfehérje allergiáját. Másfél évesen oldotta fel a gasztroenterológus a diétáját, de tejet nem ihat két éves koráig. 3as tápszert vagy babatejet iszik, 2-3szor egy 7 kanapal adagot.
2011. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 hós és milupa milumil tejitalt kap este, reggel tehéntejet (3napja). előtte tejitalt ivott reggel is. Másfél éves koráig Ha-s tápszert ivott.
2011. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!