Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok? Kisfiam 7...

Mit ajánlotok? Kisfiam 7 hónapos. Eddig a főzi-gyümi mellett csak anyatejet kapott. Viszont már nem nagyon termelődik a tejem ezért a védőnő Beba 2 ajánlott. Nem akarja megenni (lehet h a cumisüveg miatt, mert azt soha nem használta eddig).

Figyelt kérdés
Éjjel sem tudom mit adjak neki így. Látom h éhes. A tejpépre azt mondta a védőnő h NE!
2009. márc. 12. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

miért ne?

ha a tápszert ajánlotta, akkor a tejpéppel mi a baja???

2009. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondott rá, h még korai...

Mondjuk éjjel azt amúgy sem tudnám adni.

2009. márc. 12. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

a tejpépet 4 hótól lehet adni.

próbáld neki azt uzsira, és estére meg tápszer v cici lefekvés előtt.

1. voltam.

2009. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem eltolta a cicit 8 hósan magától, így kénytelen voltam vmivel pótolni. Szója alapú tápszer ami tejpép ezt adom neki. Ebben ugyanolyan és annyi vitamin van mint a folyékony tápiban csak pépes és imádja! A mi védőnénink ezt ajánlotta.

Azért nem szentírás ám amit a védőnők mondanak! Azért mert a Tiéd ezt mondta de a gyerek nem hajlansó csak a pépet megenni, nyugodtan add neki, Semmi baja nem lesztőle.

Annyi a különbség hogy a pépben több a kalória, talán emiatt nem ajánlotta nehogy dundus legyen a baba. Annyit meg úgysem adsz neki, nem azzal tömöd egész nap!

2009. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6,5 hós kora óta eszik tejpépet reggelire gyümölccsel és este natúr (Milupa HA) és nagyon szereti. Jól eltömíti a kis pocakját és nagyot alszik utána, bár én még szoptatok este pép után és hajnalban is ha kéri. Cumisüveget sosem fogadta el...
2009. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálkozom mindennel...
2009. márc. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!