Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik egy 5 hetes...

Mennyit eszik egy 5 hetes tápszeres baba?

Figyelt kérdés
Az én babám 110 ml-t, de van, hogy látom nem elég neki. De azt is látom, hogy jó húsban van, 4220 g 54 centi. 2900 g-mal és 49 cm-el jött ki a kórházból. Ti hogyan etettétek és mennyit? Nem szeretném elhízatni a bébim. Tudom, tudja mennyi kell neki, de én ebben azért nem hiszek, mert ha mohón eszik, meg sem érzi a pocija időben a tápszert és utána jöhet a hasgörcs és a bukás. Milumil HA-t eszünk napi 8x.
2009. márc. 12. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Mi most 6 hetesek vagyunk, mi is kb. ennyit eszünk, bár nálunk ez elég változó:80-130 ml között ingadozik.

Bár az én csöppöm 4130g-mal és 57 cm-el született.

Most 4720g

2009. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,add neki a 110 ml-t, majd büfiztesd meg, ez kb.10-15 percet vesz igénybe, s ha még követeli a kaját, hát adj neki. Én legalábbis így csinálom.
2009. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom 2 hetes :-) és amióta hazajöttünk a kórházból 100-130 ml eszik...nincs elég tejem így kiegészítem tápszerrel így ennyire jön ki a vége...

az is igaz hogy ébresztgetni kell hogy egyen mert simán 4 órákat kihúz evés nélkül.Ma éjszaka 7 !!! órát aludt egyben..meg is ijedtem amikor felébresztett hogy ilyen sokat aludt..evett egyet és aludt tovább még 4,és fél órát, vagyis 8-ig,így 2hetesen egyszer ébred éjszaka,utána már reggel 6-7 körül általában.

szóval szerintem nem eszik sokat a babád,a fiam is ilyen nagy evő volt :-))) és nem kövér..inkább sovány :-))

Szóval vannak ilyen nagy evő babák..ne izgulj :-)))

2009. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

A fiam 12 napos es 125ml eszik minden evesre...neha ejszaka kevesebbet, olyan 90ml korul. Szoval az en kis manokam is nagy evo...szerintem ezzel nincs baj

2009. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúú, akkor jól van. A gyermekorvosunk azt mondta, hogy próbáljak megállni 110 ml-nél. Hát én próbálok, és tudok is, de 110 után azért van ökölrágás... Most kihúztam a 2,5-3 órát, erre bealudt. :) Ti tartotok napirendet?
2009. márc. 12. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hetesen jöttem rá, hogy nem a pocija miatt sír a babám, hanem mert nem elég a tejem. Amikor először megkínáltam tápszerrel 180- at húzott be egyszerre:)

Napirendet 5 hetesen szerintem még ne várj, majd olyan 2 2,5 hósan fog kialakulni.

Üdv

2009. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!