Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szoktátok kiszedni a...

Mivel szoktátok kiszedni a gyermekeitek ruháiból a kaja "maradványokat"? Gondolok itt sárgarépára, sütőtökre, almára.!

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, legolcsóbb mosószappan vált be nálunk, amit a Caola gyárt. A foltot még frissen mosószappannal átmosom, utána mehet a mosógépbe.

Ha nagyon makacs folt, nyugodtan lehet rajta állni is hagyni.

Úgy tapasztaltam, hogy vannak olyan gyümölcsfoltok, amik ha rászáradnak a ruháról, gyakorlatilag eltüntethetetlenek, max. az anyag roncsolásával lehet kiszedni (domestos, hipo).

2011. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ez hol lehet kapni? Amway SA8
2011. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vanish szappannal minden kijön.:)
2011. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én is vanish szappannnla nyomom, azonnal, ha leeszi, akkor kijön szinte minden kivéve az őszibarack, és az alma, azt én sem tudom kiszedni. :-(

Eddig elvoltunk 10 bodyval, meg 5 rugival, hát most kicsit be kell újítanom a ruhatárát azt hiszem...:-(

Sok sikert Nektek is!

2011. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Úgy látom, itt mindenki csak a mérgező vegyszereket ismeri. Aztán csodálkoztok, hogy a gyerek bőre kontaktekcémás lesz.

Én egy olyan természetes szert használok, amelyben semmilyen vegyszer nincs, csak természetes illóolajok (amelyeknek igen számmottevő a zsír- és foltoldó tulajdonságuk) valamint "kosz-zsbáló baktériumok", amelyek szó szerint megeszik a koszt. Bőrbarát, környezetbarát, egészséges, finom az illata, és minden foltot eltüntet. Én foltokra 1:100 higításban használom, egyszerűen csak ráspricnizem, majd 10 perc múlva bedobom a mosógépbe, amelyben szintén baktériumos mosóport használok.

Ez a koszzabáló bacis technológia egyébként Japánból származik, és Effektív Mikroorganizmusoknak hívják. Ha valakit érdekel, akkor itt olvashat róla bővebben:

[link]

Ha nagyobb bizodalmad van a "hagyományos" vegyszerek iránt, akkor próbáld ki az epeszappant, amíg nem bolt ilyen bacis csodatisztítóm, addig én is azt használtam. De a bacis jobb.

És a Klar oxigénes fehérítő is bevált az Almawintől. ( [link] )

2011. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én viszont a mosást/folteltávolítást spórolom meg azzal, hogy régi rossz pólómat adom a gyerekre evés közben (csak a csupasz pelus van alatta), és azt aztán maszatolhatja, ahogy akarja. Utána csak kiöblítem, kit érdekel, ha benne marad a folt :-). Tudom, ezzel most nem segítettem a már meglévő foltjaidon, de legközelebb megelőzésnek jó. Amúgy azt is olvastam valahol, hogy napon szárítás is jót tesz a folteltávolításnak. Én almafoltot próbáltam, de még mindig látszik, hiába napozott.
2011. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nálunk nem jönne be az, hogy ráadom az én pólómat, mivel nem a kanalazással van gond, hanem a büfivel és az utána való csórizással ( nem mindig).
2011. máj. 18. 21:09
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekünk a DM-es "Gallseife" folyékony változata vált be. Sokkal jobb, mint az ariel, vagy bármi más. Nem kell áztatni, dörzsölgetni, semmi. Egy kefeszerű valami van a tetején, azzal picit bedörzsölöm, és megy is a mosógépbe.

Azért ez a legjobb a gyerekruhákra, mert azok leginkább szerves anyagokkal szennyeződnek (étel, vér, kaki, stb), ez pedig kifejezetten szerves foltokra van kitalálva. Ja, és kb 300 ft.

2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves 09.45-ös!

Az Amway SA8 előmosó spray-t anyukámtól szoktam kapni, ő pedig egy ismerősétől veszi. Ha megnézed az [link] oldalt, ott meg lehet találni, hogy mely helyeken kapható, illetve ha kitöltesz egy adatlapot, akkor fel is veszik Veled a kapcsolatot.

Nekem becsszóra kihozott eddig minden foltot, legyen az akármilyen gyümölcs, vagy kaki. És mielőtt bármi vád érne, semmi érdekem nem fűződik a termék eladásához, nem is használok tőlük mást, csak ezt, de ez tényleg nagyon bevált nekünk!

2011. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
köszi, rendeltem is !
2011. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!