Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szoktátok kiszedni a...

Mivel szoktátok kiszedni a gyermekeitek ruháiból a kaja "maradványokat"? Gondolok itt sárgarépára, sütőtökre, almára.!

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vanish vagy Ariel folttisztítóba áztatom,előtte folyékony szappannal dörzsölöm meg.
2011. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mielőtt betenném a gépbe,vízzel kiöblítem és bedörzsölöm vanish szappannal.
2011. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Beáztatom, de előtte jól bedörzsölöm Vanish szapannal, vagy Caola mosószappannal(olcsóbb,de jobb,mint az előző). Mosás előtt pedig még öntök rá Ariel folteltávolítót.
2011. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az Ariel jött be a legjobban, most folyékony Vanis van itthon, de alig várom, hogy elfogyjon a fogzos kakit valahogy kifog rajta :S. még a Vanish szappan sem rossz.
2011. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Dr Beckmann foltördöggel, én a golyósat használom, és Domestossal.
2011. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A domestos nem szedi ki színét?

Én most próbáltam Vanish szappannal, hát nekem nem vitte ki, lehet, hogy csak én vagyok a béna.

Pedig áztattam és jól bedörzsöltem a szappannal..

2011. máj. 15. 12:31
 7/21 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell a domestossal!

Ha jó forró vízbe teszed, akkor persze kiszedi a ruha színét. De a lényeg: a folytot is eltünteti. Ha szerettük a ruhát, akkor utána és be szoktam festeni ruhafestékkel.

Ha langyosabb vízbe teszed a domestost és csak keveset, és amikor már látod, hogy kivette a fotot, gyorsan ki kell venni a vízből, hideg vízbe áztatni, majd mosószeres vízben eltávolítani belőle a domestost.

2011. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Eleget hagytad rajta a Vanish szappant? Én van, hogy másfél napig is áztatom, félidőben kiöblítem és újra beszappanozom.

2011. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én kb. 1 óráig áztattam. Ezek szerint akkor nem volt elég.

Holnap veszek folttisztítót.

2011. máj. 15. 20:48
 10/21 anonim ***** válasza:
Amway SA8 folttisztítót használok. Lényeg, hogy ne érje víz a ruhát. Mosás előtt 1 perccel befújom a foltot, és kimosom simán 40 fokon, eddig még mindent kiszedett, pedig naponta több gyümölcs, főzelék minta is van a ruhán!:)
2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!