Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S 15 honapos fiam aki...

S. O. S 15 honapos fiam aki eddig nyugodt vidam volt, két napja folyamatosan csak sír. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam, mindig mosolygós, kiegyensujozott baba volt.2 napja kapta meg a 15 hó-s kötelező oltást, és azota folyamatosan keservesen sír és nem is nagyon lehet megnyugtatni.Néha fel űl az ölembe és csak bújik...eddig még ilyen nem volt.Mitől lehet, okozhatott valamit az oltás???kéerlek segítsetek, mert már én is vele sírok.
2011. máj. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lázas, nincs bedagadva az oltás helye? Elsőre ezek jutnak eszembe, meg persze a "biztos fogzik", de gondolom ezeket már végigzongoráztad.

Próbáld hűteni, borogatni az oltás helyét, ha nyugtalanul alszik adj Viburcol kúpot, és szeretgesd sokat, úgyis az a legjobb gyógyír.

2011. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen már egy pár dolgot végig néztem, hogy nem-e a fog, fül..meg az oltás helye de semmi.Szeretgetni meg hát természetes, de amugy csak rajtam csüng..le sem tudom tenni és néha a semmiböl jövően kezd el sírni.Az inni a mániánk, de most még az sem megy...tisztára meg vagyok ijedve.
2011. máj. 15. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Nálunk volt ilyen a 15 hós oltás után! Folyton ölbe jött nyafka volt, de vagy egy hétig tartott!Mondjuk nálunk akkor tört át 3 szemfog is, így én nem tudtam végül eldönteni, hogy mitől is volt!3 nap esténként volt 37,2-37,5 a hője!De ezt sem tudtam, hogy az oltás vagy a szemfogak....


De ne eggódj akármelyik is vissza fog változni :)

17 hós kislány anyuja

2011. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi neked.Remélem vissza jön a kis aranyos tündérmackom hamarosan.
2011. máj. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!