Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először babátok...

Mikor vittétek először babátokat uszodába, strandra pancsolni?

Figyelt kérdés
Az én lányom most 5 hós, lassan elvinnénk usziba, de legkésőbb nyáron. Nem korai, nem lenne felelőtlenség? Vagy csak babaúszásra szabad vinni, mert ott van hozzáértő oktató? Természetesen csak a víz tetején lubickoltatnánk, nem a víz alatt :)
2009. márc. 12. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 6 hósan vittem a kisfiamat usziba...nem babaúszásra!! Nagyon élvezte. Nyáron már 1 éves elmúlik, uh megyünk a Balcsira is.
2009. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hósan mentünk el egy hétvégére Kehidára. Szuper volt, nagyon élvezte! Hamarabb is mehettünk volna. Gondolj bele, akik babaúszásra járnak, azok egész picin elkezdenek usziba járni, mondjuk az olyan helyeken ÁNTSZ ellenőrzi a víz minőségét. ha mentek, lehetőleg olyan helyre, ahol egyébként is tartanak babaúszást, mert akkor tuti odafigyelnek a víz minőségére.
2009. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi Kedves Kérdező az OFF-ért! 15.18-astól kérdezném: tudnál nekem egy kb. összeget mondani a kehidai hétvégével kapcsolatban? Megéri az árát? Bocsi és köszi
2009. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi december elején voltunk, baba-mama wellness csomagban. A lényege az volt, hogy olyan szobát kaptunk, ahol volt egy külön kisszoba felszerelve baba cucokkal, tehát nem velünk aludt egy légtérben, ami nekünk pont jó volt, mert akkor már otthon is külön aludt. Plusz vihettem egy felnőttet, tehát apát "ingyen". Volt az árban 3 babaúszás, 2 baba-mama torna, 1 aromaolajos masszázs és egy kádfürdő. A prob. csak az volt, hogy csak vasárnap, hétfő és keddi napok voltak az érkezési napok, tehát szabi kellett, másfelöl meg jó volt, mert alig voltak! 3 éjszaka félpanziós ellátással volt 80 e ft körül. Jól éreztük magunkat!
2009. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem szól érte senki, pl az úszómester hogy mit képzelek én? És mit csináltatok a vízben? Gondolom a víz tetején tartva hagyjátok lubickolni, úgy mint otthon a kádban, ugye? Mennyi ideig amíg meg nem unja?
2009. márc. 12. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szépen köszönöm! Hátha lesz még ilyen baba-mama csomag, majd utánanázek.
2009. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, mi Kehidán voltunk, és ott volt pár babúszás. Szóval először csak ölben sétáltok egy picit a vízben, had szokja, aztán ha látod hogy tettszik neki, megfogod a hónaaljánál és eltolod magadtól karnyújtásnyira és úgy álló helyzetben 8-okat írsz le vele a vízben, lehet veled szemben vagy fordítva is. Vagy: színtén hónaalatti fogásban, hasonfekve, úsztatod a víz felszínén, persze ügyesen kell tartani a kis fejét, hogy ne nyeljen vizet, de Te is figyeld természetesen. vagy: hátára ráfekteted a vízre, a feje a mellkasodnál, tehát nem veled szemben, hónaalatt a kezed és hátrafelé mész őt pedig úgy mozgatod a vízben, vagyis húzod a vízen, hogy S betűket írtok le. persze ezt csak akkor ha már szokta a vizet, ettől félni szoktak. Vagy: ugyanez mint az előző, csak a fejét a válladra teszed, mintha a vállad lenne a párna és úgy tolattok, közben a lábát mozgathatod, mintha pancsikolna. itt persze nem a hónaalatt fogod, hanem tulajdonképpen a kezedre, karodra fekszik rá. A füle beleérhet a vízbe, de utána alaposan töröld ki. Kb. fél órát van el így az én csemetém. ja, és érezze, hogy biztosan tartod, mert ha nem, megijedhet. remélem, tudtam segíteni :D
2009. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyáro körül már nyugodtan viheted uszodába. Akkorra már kb. 8 hónapos körül lesz, ha jól számolom? Azt mondják, az immunrendszerük 8 hónapos korukra erősödik meg. Strandra én magam sem szeretek menni, ott sokkal több a vízben az elhanyagolt, ápolatlan ember, de persze lehet, hogy én vagyok finnyás. De van olyan ismerősöm, aki már 4 hónaposan vitte tavaly nyáron strandra a babáját.

Hogy miket lehet csinálni a babával? Szerintem ha van gyerekmedence, ott nagyon kellemesen el lehet tölteni az időt. (Itt nálunk a debreceni uszodában van, úgyhogy mi is oda megyünk majd hamarosan.) A gyerekmedence azért jó szerintem, mert ott neked nem kell lebegned, úsznod a vízben, amíg tartod őt, hanem kényelmesebben tudsz sétálni vele a vízben. Biztos élvezni fogja például, ha úszógumiba ülteted és csónakázhat, miközben hajtja magát a lábával, mint a kiskacsák :-) Vagy vigyetek labdát, vagy más fürdőjátékokat a vízbe! Már én is alig várom, hogy menjünk, bár nekünk a nyár lesz a megfelelő.



Hát mi még nem voltunk, de már csak azt várom, hogy jobb idő legyen és megyünk.

2009. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 13. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!