Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 8 hónapos lesz 2 hét...

Fiam 8 hónapos lesz 2 hét múlva. Mennyi tejet (tápszert) kell kapnia egy nap? Reggeli esti elég?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapos korától hozzátápláltuk.
2011. máj. 16. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom ennyi idősen reggel és este kapott tápszert. 2,5 dl körül, majd 1 éves kora után este lefekvés előtt 3 dl, délelőtt már csak tejitalt kap 1,4-2 dl.
2011. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Babám 7 hónapos és már csak reggel-este kap tápszert, 240-240 ml. Napi 500 ml tejalapú étkezésnek kell lenni. Ebbe beletartozik a tejpép is stb. Így a uzsonnai tejpéppel lányomnak bőven megvan az 500 ml.
2011. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
látom, hogy már csak reggel és este kap babátok tejet, tápszert. És napközben akkor mivel itatjátok és mennyit? Mi is most próbálunk átállni , már egyre kevesebbet szopizik, de igazán nem nagoyn hajlandó teát ill. vizet inni az étkezések után. Az meg gondolom nem jó, ha nem iszik egész nap semmit.
2011. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos korától megissza a vizet, én inkább ahhoz szoktattam mint az édes teákhoz.
2011. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos lányom is csak 2x iszik tápszert (reggel-este), kb. 180 ml-t. Napközben már nem hajlandó tápszert inni, így az étkezések után vizet iszik. De eleinte azt sem kérte. A védőnőm viszont megnyugtatott, hogy ha van pisis pelus, és szépen fejlődik, akkor valószínű elég neki annyi folyadék, ami az ételekben van.
2011. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!