Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nania Gyerekülés Basic 2009...

Nania Gyerekülés Basic 2009 ice van valakinek ilyen autósülése? 0-18 kgig jó és a brendonban kapható. Sajnos az ár nagyon meghatározó, nem tudunk csak egy ülésért kiadni több 10. 000 ftot

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

nekünk nania van igaz a 9-36 kg-s de nagyon megvagyunk vele elégedve

2009. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.esetleg a nevét is leírnád,hogy megnézhessem? mikortól használtátok? hány hónapos kortól kell cserélni a hordozót?
2009. márc. 12. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,első vagyok

Nania Gyerekülés Beline SP .... ez a pont-pont az utolsó szó ami a 3féle színt jelöli, nekünk kék-szürke,

9kg-tól használtuk akkor 10-11 hós volt, meg már a mi hordozónkban nem fért el kilógott a lába és cserélni kellett emiatt is, meg nem volt neki már túl kényelmes- nem fért ela válla, ez dönthető van szűkítése csak ülésmagasítónak is leszedhető és jó áron van(20 000) a többihez képest, az már csak plusz hogy van pohártartó, könnyen is beköthető

2009. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Én megértem,h nem álltok jól anyagilag,de konkrétan a 10-20 ezer ft-ért kapható ülések,pont sz*rt sem érnek.Ezt nem én,hanem a tesztek(a biztonságra úgy emlékszem nem megfelelőt kapott(konkrétan a a Nania)),és a szakemberek állítják.Miért nem nézed meg inkább a vaterán,vagy a tesz-vesz-en?Lehet,h nem vadi új,de komoly üléseket gombokért is ki lehet fogni...a gyerek pedig mindennél többet ér!!!!
2009. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!