Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ennyire abnormális...

Mitől lehet ennyire abnormálisan büdi a puki? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek, de már nem tudok mire gondolni.

14 hónaposom tegnaptól szinte egyfolytában pukizik, főleg amikor ébren van. Nem vagyok finnyás, főleg a babámra nem, de ez valami borzasztó.......én még ilyen büdit soha nem éreztem.

Előzmények:

-múlt héten elkapta ezt a hányós vírust, a hasa viszont nem ment

- B6 szurit kapott, illetve péntekig 1l vízben fel lett neki oldva fél B6 tabletta (ez ugye marha büdös, de létezik, hogy most érezném ennek a hatását?)

- egyszerre jön a 4 darab 4-es rágója, ami borzasztóan megviseli

- a betegség illetve a fog miatt szinte semmit nem eszik, csak a tápszer csúszik. Ezt eddig is kapott reggel és este, de most délben is kap, mert még a kedvenceire sem hajlandó kinyitni a száját

- milupa komfort tápszert eszik, de most a hányás miatt váltottunk beba hipoallergénre, amit régen is evett, csak nehezebb kakit csinált neki, ezért váltottunk milupára

- tegnap volt egy kis kaki, a ma szokásos reggeli elmaradt, helyette csak durrogtatás van


Szerintetek ezek közül mi lehet a ludas? Ugye nem lehet nagy gond, ha távoznak a szelek?

Tudom, hogy vicces, hogy feneket kerítek a pukiknak, de komolyan mondom......ha éreznétek.

Na meg nem tud tőlük aludni, most is már másfél órája altatom, és mindig felébred rá.


2011. máj. 16. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fent leirtak összessége okozza ezt nála,pár napon belül el fog mulni.Ha mégis valami gond adódna vidd vissza orvoshoz.
2011. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem adjál neki normaflort.
2011. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Beba Ha! Lehet, hogy a többi dolog is emeli az "est fényét" :), de az én kisfiam is Bebát kap, és .... hogy írjam le finoman és diszkréten...az ő pelusa az új vegyi fegyver! :) Nem tehet róla szegényem, de gyomorforgató a széklete, és a szél "illata" is. Dokinő szerint a Bifidusz okozza, ez a tápszer sajna ilyen.

Kitartás!

2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A Normaflort adom neki már múlt héttől. Lehet tényleg a Beba a ludas. Lehet kiszúrtam vele, hogy újból ezt adtam. 4 hónapos korától kapta, nem is volt vele gond egészen 8 hónapos koráig, amikor ugyanis nagy székrekedést okozott neki. Védőnőm mondta, hogy abban az időben többen is panaszkodtak erre, a milupa meg bevált, csak mondom a hányás után a tejalapú tápszert mellőzöm picit. Na mindegy, csak mondom megkérdezem szerintetek mi lehet, mert így még nem jártunk. Konkrétan olyan szag van nálunk, mint egy szennyvíztelepen :-) Jujuj...........épp nagy nyomások vannak :-)

Köszönöm mégegyszer

2011. máj. 16. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo, legyszi ne haragudj, tudom, hogy van eleg gondotok, de en nem birom abbahagyni a nevetest. Foleg az utolso 2 mondatod... :) Teljesen felvidotottal. Ez nagyon tetszett. :)
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utólag én is kinevettem magam, amikor visszaolvastam. Na hát istenem..........feneket kerítek a pukiknak :-)

Tényleg egész frappánsra és találóra sikeredett ez a mondat.

2011. máj. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!