Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamnak faj a pocija. A...

Babamnak faj a pocija. A szelcsovet hasznaljuk, de nemigazan hasznal-nem mindig jon puki rajta-. Isszuk a komenymagos teat, infacolt, es az expumisant is kirrobaltuk. Melegvizses zacsit is hasznalunk. Van meg valamilyen gyogymod?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Próbáld meg adj neki kamillateát és tegyél bele egy pici cukrot.Én úgy szoktam csinálni neki, hogy a vízbe kb fél percig lógatom a filtert és utána teszek bele annyi cukrot, hogy érezni lehessen az ízén, hogy édes.1.5 dl vízből szoktam csinálni és legalább 40-50 ml-t igyon meg belöle.Nálunk csak ez segített pedig ő is csak hőmérőzéssel tudott kakilni.Eleinte naponta adtam neki aztán 2 naponta és utána meg is szünt a probléma.Csak arra figyelj, hogy rendszeresen nem szabad kamillát adni neki mert kiszárítja a bélbolyhokat.Nálunk 1 hét alatt rendeződtek a dolgok!Remélem sikerül!

2011. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! egy tuti tipp nálnk mind a háromszor ez vált be CHAMOMILLA VULGARIS a neve egy homeopátiás bogyónak a gyógyszertárba lehet kapni

az első két napon adjál a babának 3*5 gólyócskát műanyag kanálban feloldva kell 1-2 óra mire feloldódik, étkezés előtt 20 perccel ad neki és utána se egyen 20 percig utána fokozatosan csökkentheted az adagot napi 2*4 golyóra.


1-2 nap kell mire észreveszed a hatását


ez a bogyó annyira bevált hogy itt ahol lakunk az összes kismama ezt adja a gyéremékének az én javaslatomra, persze nem hittek benne, de mindenkinek bevált.


sok sikert eredményről írj légyszi

2011. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Köménymagos tea a lányomnak hasfájást okozott,úgyhogy ezzel csak óvatosan!Esetleg angol víz,vagy a gyerekorvos írhat fel "gyógyszert" hasfájásra(speciálisan a gyógyszertárban keverik ki).
2011. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2011. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
11hetes
2011. jún. 22. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:

11 hetesen ennyi szeren túl vagytok?!

Biztos, hogy a hasa fáj? Pontosan mit csinál a kezével, lábával, amikor fáj a hasa? Mikor tör rá a hasfájás (evéshez képest)? Mit, milyen gyakran eszik?

2011. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz hasznos infókat, nálunk a képen látható fogás vált be.

[link]

2011. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A köménymag teával tényleg óvatosan! Mióta nem adom a lányomnak, nem fáj a pocija. Szoptatód? Iszol tejserkentőt? Ha igen, attól is fájhat a hasa, én azt sem ihattam. Mi is szélcsöveztünk, nem mindig volt eredménye. Próbáld ki az alvó párduc pózt, amikor az alkarodon hasra fordítod a babát, és úgy ringatod. (Bocsi, de nem tudom normálisan megfogalmazni! :( )Az angol vizet nem lehet kapni itthon, mert hiány cikk.


Kapor tea:

Csecsemőknél csuklás, puffadás és hascsikarás ellen sikeresen használható teája. Mivel az anyatejbe átkerül hatóanyaga, hasfájós, nyugtalan babák anyukája igyon kaporteát ánizsmaggal és édesköménnyel.

Mindemellett tejelválasztást serkentő hatású.


Nekünk sokat segített a masszázs és a tornáztatás is és a hason fektetés. Jó sokat mocorog a hasán és megindítja a pukit.

2011. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy a pocija faj.Huzgalja a labait,es osszegornyed.Nem tudom idohoz kotni,barmikor elojon ez neki.Anyatejet kap es 3orankent szopik.A homeopatias szert megvettem...
2011. jún. 22. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
a chamomilla vulgaris tényleg jó
2011. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!