Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A piskóta kádat mikor nőtte...

A piskóta kádat mikor nőtte ki a babátok?

Figyelt kérdés
Ha kinőtte, mi a teendő?
2011. máj. 16. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom kistermetű, vékonyka volt, assszem kb 14-15 hós korától nem fürdött benne. A fiam viszont 6 hósan már akkora volt mint az egyévesek, alig vártam ,hogy megtanuljon stabilan ülni, és onnantól a nagykádban fürdött, mert egyszerűen nem fért el a kicsiben többé...
2011. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan 5 hósan kezdtük nagykádba.
2011. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb méretűt 8 hónapos korában nőtte ki kisfiam, ráadásul addigra már stabilan ült, így átkerült a nagykádba a fürdés.

(Nem értem, hogy mit akarsz azzal kérdezni, hogy mi a teendő??? Mármint mit csinálj a káddal? Vagy hogyan fürdesd a gyereket? - kádban vagy zuhanykabinban, mindegy.)

2011. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom kb 5 hósan nőtte ki, de kínlódtunk még 6 hós koráig amikor már tudott ülni és fürdetőkarikával átkerült a nagykádba fél évesen!

De Ő 61 centivel született és 76 centi volt fél évesen!

2011. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hónapos a lányom és még simán elfér a kis kádjában. 81 cm és 10 kg.

Ha kinőtte mehet a nagy kádba, de mivel nekünk nincs csak zuhanytálca, abban nem tud pancsolni, meg a nagyszülőknél lakunk, így a kádja tökéletes neki.

2011. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!