Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakeksz, kenyérhéj, piskota,...

Babakeksz, kenyérhéj, piskota, kiflivég a baba kezébe? Én nem merem.

Figyelt kérdés
Probáltam neki adni,a kekszből ott volt egy lerágott nagy darab a szájában,kényérhéj,kifli vég szintén.Annyira félek,hogy megfullad,pedig látom rajta,hogy tetszik neki a dolog.Ti hogy meritek?A kukit még nem probáltam azzal lehet bátrabb.
2009. dec. 11. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én adom a lányomnak.

Kap kalácsot(azt én csípem),a kezébe kiflit,tölcsért,babapiskótát.

2009. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok elfelejtettem írni hogy 9 hós.
2009. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is elfelejtettem irni,9hónapos az én babám is.
2009. dec. 11. 22:13
 4/19 anonim ***** válasza:

Az én lányom inkább eláztatja a nyálával és azt nyeli le.

Első voltam.

2009. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Az enyémek ebben a korban már minden darabos ételt ettek.Kiflivéget,kenyérhajat már 5-6 hósan is rágcsáltak.Soha nem fuldokoltak tőle.Eláztatják a szájukban és vagy kiköpik,vagy lenyelik.A babák nem olyan buták,mint az anyukák gondolják.
2009. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is adtam már ennyi idősen a lányomnak.

És nem akarok senkit megijeszteni, de mi a kiflivel jól megjártuk. Pedig már nagyobb volt és foga is volt, de leharapott egy darabot, egy darabig "nyammogott" rajta, és összeállt a szájában, feltapadt a szájpadlására, és majdnem megfulladt, úgy kellett kikaparnom a szájából, meg a torkából.

De ezek után is adtam neki, kellő odafigyeléssel.

De pl a hipp babakekszet nagyon ajánlom, azzal nem történhet ilyesmi, vagy babapiskóta esetleg.

2009. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már az én picim is ette a puha kiflit,pogácsát,kuki-t soha nem adtam neki,már kell hogy kezdje rágni az ételt,nem fullad meg tőle,ha babakekszet adsz az is jó.
2009. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a babapiskótát ajánlom azt felpuhítja a nyálával.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Adj neki, de figyeld közben nehogy nagyobbat harapjon.

Nekem már kellett a torkáról kiszedenem nagyobb kiflifalatot. Ezért kell nagyon figyelni!

2009. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A kukit imádja a kicsim, azzal nem érhet baj sem! :)
2009. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!