Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babának adtok már...

9 hós babának adtok már gyümölcsjoghurtot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csinálom nekik natur joghurtból. Meg a túrókrémet is általában. De azt ettek már Milliset.
2011. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól igen, bevezethető. Előbb próbálj meg natúr joghurtot keverni gyümikkel házilag. Ha ez nem menne neki (mint ahogy nálunk így történt), akkor jöhet a gyári gyümölcsjoghurtok közül a Milbona (Lidl), Milfina (Aldi), Zott jogobella, Zott szívecske, és ha jól tudom, Naturpur a neve annak, amit a Sparban lehet kapni, illetve Cserpes joghurtok jók még - ezekben nincs mű cucc, ezek nem tartalmaznak adalékanyagokat, mint pl. a Danone - azt messzire kerüld el, ha lehet!
2011. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

én nem.

10 hós, most fogom elkezdeni a joghurtot kóstoltatni. állítólag napi 1 kanállal szabad 1 év alatt. utána én fogok friss gyümölcsből+joghurtból készíteni.

www.babakaja.com

2011. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Max babajoghurot, vagy natúrt, de bolti "gyümölcsjoghurtokat" NEM.
2011. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

eőző

most 2 éves a Spar ban veszem neki a Naturpur gyümölcsjoghurtot, vagy csinálok itthon, de pl danone-t soha nem veszek, azok a leggázabbak

2011. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Babajoghurtot, vagy vegyél natúrt, és reszelj bele banánt, almát, meggyet, vagy barackot...stb.Én kisfiam most lassan egy éves lesz, most gondoltam rá, hogy már bolti gyümiset veszek.
2011. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én adtam...szereti,nincs baja tőle
2011. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

aki bolti "gyümölcs"joghurtot akar adni, annak ez előtte javaslom elolvasni:

[link]

2011. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak natúr joghurtot adtam és azt lehet keverni almával,banánnal. Meg néha gyümölcsös bébiételt keverek bele. Szereti nagyon. Ízesítettet még nem akarok adni.
2011. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HUMANA GYUMOLCSJOGHURTOTO ADTAM NEKI, MOST VOLT 8 HONAPOS.nAGYON IZLET NEKI.
2011. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!