Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hőemelkedése van...

Mit tegyek? Hőemelkedése van a babámnak.4 és fél hós koraszülött, a korrigált kora másfél hónap. Oltást kapott ma. Nincs itthon semmiféle gyógyszerünk, már harmadszorra kapta a kötelező oltásokat, és még sosem volt tőlük baja!

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Én komolyan, nem hiszem el, hogy ilyen anyák léteznek! Hány éves vagy??! A védőnő sem mondta, hogy kell otthon tartani ezt-azt a gyereknek?!!
2011. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok a témán... De még mindig hőemelkedésünk van... köszi a válaszokat.
2011. máj. 17. 00:25
 13/18 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem és nem kioktatást, köszönöm szépen.
2011. máj. 17. 00:26
 14/18 A kérdező kommentje:

Mellesleg, ki vagy te, hogy ítélkezz? Fogalmad sincs az életemről és hogy mit álltam ki azért, hogy életben maradjon a gyermekem. Hát én egy ilyen anya vagyok. te biztos jobb.


A többieknek: már nincs hőemelkedésünk. Köszi a segítségeteket.

2011. máj. 17. 00:33
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Én apa vagyok, és ha tényleg ennyi kínon mentetek keresztül, hogy életben maradjon a gyereked, akkor az a minimum, hogy tartasz otthon gyógyszereket, ami kellhet! Ha nagyobb lesz, képzeld, még sebtapasz és sebkenőcs, és fertőtlenítő is fog majd kelleni! Nem ítélkezés volt, hanem tanács, mert elég flegmán szólogatsz vissza a vége felé.
2011. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

lázcsillapító nélkül hűtőfürdőzni tudod.

holnap mindenféleképpen vegyél a patikában nurofent és panadol szirupot, kifejezetten babáknak van, 3 hónapos kortól adható, nálatok nem tudom lehet-e, de kérdezd meg a dokitokat.

ha másért nem, mumusnak mindig legyen a hűtőben, bármikor belázasodhat, oltás után meg számítani is kell rá, teljesen természetes!

ha meg jártok az orvosnál germicidet irass fel, ezt már terhesen fel szokták írni, hogy születésétől legyen otthon :/ ez erős lázcsillapító, 8 óránként lehet adni, a szuszpenziókat meg felváltva akár 3-4 óránként. a korrigált életkora miatt az adagolást kérdezd meg, mondjuk súly szerint van :)


éjszaka keljél fel sűrűn, hajnalban többször is nézd, akkor még belázasodhat :(

2011. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, hálásan köszönöm. De ma nem alszom úgysem. Itt ülök mellette és folyamatosan nézegetem a lázát...
2011. máj. 17. 00:42
 18/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, megúsztuk. :)
2011. máj. 17. 04:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!