Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes fiam amióta itthon...

11 hetes fiam amióta itthon vagyunk a kórházból naponta tüsszent. Miért lehet?

Figyelt kérdés
11 hetes fiam amióta itthon vagyunk a kórházból naponta tüsszent. Miért lehet? nincs hideg, nagyon jó a levegő a szobájában, néha még meleg is van. Száraznak sem érzem. sokszor naponta még köhög is. Mitől??
2009. márc. 13. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden baba tusszent,ugy ahogy a tied meg az enyem is..Nincs semmi gond,en is megijedtem de a korhazban felvilagositottak hogy ez teljesen normalis,erzekeny az orra erre arra..pl nekem be se engedtek a viragot a szobamba amit latogatok hoztak.El mullik egy honap utan alltalaban.
2009. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A levegőben levő apró mikroporszemek is irritálják az orrocskájukat. Az enyém kettőket tüsszent egyszerre, minden nap!


Egy 7 hetes és egy 2 éves kislány anyukája

2009. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk max 20 fok van a szobában és párologtatok,mert amúgy az enyém is köhögni-tüsszögni kezd.
2009. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :))
2009. márc. 13. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Száraz a levegő és így nedvesíti a noziát. Nekem az orvosunk ezt mondta.
2009. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs valószínűleg. az én fiam is a kórház óta tüsszög, így tisztul az orrjárata. Szüleim aggódnak is mindig, hogy jujjujjj, mágfázott. Most 6 hónapos, de még nem volt beteg.
2009. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam amikor megszületett rá egy percre 3-at tüsszentett egymás után(az apja mondta is,na ezt tőlem örökölte,mert allergiás:(,persze nem az a baba csak ingerli öket minden,meg az orrukba megy az anyatej.A kisfiam már 6.5hónapos,de a mai napig minden nap tüsszent van,hogy egymás után 5-öt is,de nincs megfázva és nem alergiás.Söt ha nem jön ki neki akkor meg hangosan kiabál és utána vigyorog.Olyan cuki pofa:D
2009. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!