Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek még egy babája van...

Akinek még egy babája van mikorra tervezi a kis tesót? Akinek már megszületett mennyi a korkülönbség közöttük? Milyenek voltak az első hónapok? Volt segítségetek? Összenőttek a babák? Nem volt féltékenység?

Figyelt kérdés
Mi szeretnénk majd másik babát is, úgy szeretnénk, ha 2-2,5 év legyen majd közöttük. Remélem ugyanúgy fogom majd őket szeretni.
2011. jan. 25. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap hiján 3 év lesz a korkülönbség vagyis 33 hónap.
2011. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2,5 év lesz.
2011. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagylányom októberben töltötte a 4-et, a kicsi a 3-t, szintén októberben. 1év 4nap van köztük.

Most májusra várjuk a 3.picit.

2011. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


18 hónap lesz, picit izgulok. :)

2011. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7,5 hós a kisfiam, és olyan 2,5-3 év korkülönbséget tervezünk, de majd eldönti a kistesó, mikor akar jönni:)
2011. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 hónap van közöttük, most lesz 1,5 a kicsi. Hamar összecsiszolódtak, nem volt nehezebb az első pár hónap, mint egy babával. Segítségem annyi volt, hogy főzni csak hétvégén főztem. Hétköznap a nagymamák vagy rendeltem a kaját. Ez kb. 3 hónapig ment, utána már én is meg tudtam egyedül oldani.
2011. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy 9 éves lányom,

2 éves kisfiam és április végén születik az Öcsike.

2011. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!