Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik tanultok baba...

Anyukak akik tanultok baba mellett es nincs segitsegetek hogy boldogultok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy. Előbb tanulni, aztán szülni!
2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hogy a kedves kérdező arra gondolt hogy yes melett továbbképzi magát, nem kell egyből lehurrogni.

Én levelezősön érettségizem, közben pár napon belül születik a bab, biztosan nagyon nehéz lesz, de meg lehet oldani!Még a pici alszik tanulok...

2011. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát, én nem nagyon értek egyet az első válaszolóval... Igaz, én már szülés előtt is tanultam - nem is keveset... És most baba mellett is tanulok. Segítségem nem nagyon van, általában maradnak tanulásra az éjszakák. Én így tudom megoldani. Nem könnyű, de nem is megoldhatatlan.
2011. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért pontoztatok le, mert savanyú a szőlő, ugyebár? :)) Hát akkor is ez van. Ma megfordult a világ, előbb mindenki szül, aztán keresi a kiutat az albérletből, majd elválik a férjétől (már ha egyáltalán hozzáment), aztán jönnek a keserves évek. Hát ez van, gratulálok a sok felelős szülőnek!
2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!

nekem felsofoku vegzettsegem van, mielott tudnad kirol vagy mirol van szo ne kritizalj. terhesen is a phD-t csinaltam, en mar csak tudom mit jelent tanulni.es sajat lakasom is van. Viszont tul magas a kepzettsegem es elszeretnek vegezni valami mast, aszisztensit, hogy tudjak a gyerekemmel foglalkozni ha vege a gyesnek, ne pedig abbol alljon az eletem, hogy tuloraznom kell. ugyanis minnel magasabb valakinek a vegzettsege annal nagyobb a feleloseg es elvaras. en 8 ora munka utan soha nem tudtam haza indulni, mindig volt valami.


Koszonom a tobbieknek a valasz!

2011. jan. 4. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves első/utlolsó válaszoló! Én nem pontoztalak le, egyszerűen csak leírtam, hogy nem értek veled egyett, de azt hiszem, ennyit már csak szabad... Mostmár azért cserébe én is lepontozlak, hagy menjen csak tovább lefelé a százalékod. Mellesleg éppen én sem abba a kategóriába esek, amit te írtál, én éppen a másoddiplomámon dolgozok baba mellett, és képzeld, én sem albérletben lakok, hanem a saját házamban, igaz, hitelünk van, de gondolom, ez is elitélendő számodra, mert hát ugye csak akkor szüljön az ember, ha milliomos, és minimum hat diplomája van már.
2011. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!