Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan fogom tudni, hogy a...

Honnan fogom tudni, hogy a foga miatt sír? Mik az arra utaló reakciói egy babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom,amikor jön a foga,sokat cuppog,nyalogatja az ajkait,és amikor látom hogy duzzadt az ínye,és jön a foga,akkor ha éjszakázunk tudom hogy attól van,főleg ha máskor nem volt éjjel probléma.Éjjel meg amikor felsír,sokszor attól megnyugszik ha megitatom,vagy felveszem,nyugtalanul aludhat,dobálhatja magát,forgolódhat a foga miatt.
2009. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alsók gond nélkül jöttek ki. Most a felsők készülődnek, már keményedik az ínye. Tegnapelőtt nagyon nyűglődött. Egyik percben mosolygott, a másikban felsírt. A fülét dörzsölte és mindent rágott. Főleg az ujjam. Ha bedugtam az ujjam a szájába, akkor elkezdte iszonyatban rágcsálni és abbamaradt a sírás. Ebből arra következtettem, hogy a foga miatt sír, az fáj neki. Éjszaka is többet felkelt, vergődött, a kis fejét verte jobbra-balra. Már reggel is nyafogott, pedig olyankor mindig jókedvű. Így vettem neki Viburcol kúpot, 2 óra múlva aludt egy jót és utána már nem volt gond. Délután kezdett megint nyűgösködni.
2009. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!