Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergia vagy érzékenység...

Tejallergia vagy érzékenység tünete lehet csúnyás piros sebszerűen pöttyös popsi? (15 hós)

Figyelt kérdés
A héten próbáltuk először a bolti tejet, a tejitalába (2 dl) kevertem reggel 2 teáskanál 2,8-as tejet. Lehet, hogy nem bírja? Ételeket már főztem neki tejjel, pl. spenót, krumplipüré, azzal nem volt gond...
2011. máj. 17. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a pposija csúnya,az inkább a pelenkától van.
2011. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez a másik amire gondolok, de nem tudom egyértelműen kizárni a tejet sem... azt hallottam, hogy az alleria tünetei az emésztőcsatorna mentén jelenthetnek meg, ezért gondoltam a végbél környéki kiütésszerű pöttyökre, hogy allergia...
2011. máj. 17. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy gomba.
2011. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
óóó, most megijesztettél. miről lehet felismerni a gombát???
2011. máj. 18. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a gombás popsi olyan, hogy a luk körül piros, néha egész kicsi, néha egy tenyérnyi területen. A pöttyök a luk körül sűrűbben helyezkednek el.

Ha nem sebes, akkor a kezedbe keverj össze egy adag Canesten kenőcsöt egy adag Sudocrem-mel, ez nálunk a legcsúnyább pöttyöket is helyretette 2-3 nap alatt.

Még a paradicsomallergiás lányom popsiján is csak ez segített. Ez nála úgy jelent meg, hogy háttól hasig, végig, ahol a pelenka volt tűzpiros volt, és rettenetesen fájt neki.

2011. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sebes, akkor előbb néz utána, hogy Canesten mehet-e sebre. Azt hiszem igen. A Sudocream az tuti mehet, de az magában nem csinál nyarat.
2011. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy tűnik javul, bár igen lassan, de köszönöm az ötleteket!
2011. máj. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!