Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ezeket a tüneteket a foga...

Ha ezeket a tüneteket a foga okozhatja, meddig és mire számíthatok?

Figyelt kérdés

bocs az újabb fogzós kérdésért, de eléggé elbizonytalanodtam. 5 hónapos a fiam, 2 hónapja rágja a kezét, de kb. két hete nagyon beindult délutánonként. a héten már azzal ébredt, hogy a rágókáját gyömöszölte a szájába, veszettül dörzsöli az ínyét. ha a szájába nézek, az ínye belső oldala (alul) meg van duzzadva, mintha két gombóc lenne ott, a tetején pedig két kisebb fehéres folt látszik.

ráadásul hétfő óta beteg is, először náthás lett, most már köhög is. láza nincs.

szegénynek taknya, nyála folyik...

a délutánok katasztrófák, csak sír és sír, akkor is ha nincs tele az orra, kajált stb. a lidokainos íny-kencétől megnyugszik, de azt csak kétszer merem használni és csak rövid ideig tart. szerencsére éjjel egész jól alszik.

szerintetek ez most a betegség, vagy a fog? vagy mindkettő? szerintetek mire számíthatok?

köszi a segítségeteket!


2009. márc. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem már hamarosan kijönnek az első fogai,ha ennyire megviseli adhatsz neki fájd.csill. is,de csak max 3 napig vagy kenheted ezt is az ínyére.
2009. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mindkettő.

A fogzásra jó a Chamomilla Vulgaris 15ch. Adhatsz Viburcol kúpot. Ezek nem gyógyszerek, hanem homeós készítmények.

Vagy adhatsz neki Nurofent.

2009. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm! mindkét homeós szert elkezdtem már használni. a golyócskák hatását egyelőre nem látom, a kúp pedig már egy régebbi hasmenéses betegségnél nagyon bevált. remélem most is segít.

minden esetre ma elviszem dokihoz, jön a hétvége...

ja! Kedves Első Válaszoló! kentem az ínyére a fájdalomcsillapító szirupból és úgy tűnik, nagyon jó!

KÖSZÖNÖM MINDKETTŐTÖKNEK!

2009. márc. 13. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy jön a foga,abból amit írsz,de hogy a nátha is megviseli az is lehet,ezért most mindkettőtől lehet nyűgösebb.
2009. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!
2009. márc. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!