Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyák? El akarom...

Egyedülálló anyák? El akarom hagyni a párom, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen értelemben?
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon rossz lesz. De nyilván most is rossz. Ha van stabil bevételed, akkor könnyebb lesz.
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyire nehéz?Mire kell felkészülnöm???Milyen jótanácsot tudtok adni?Vagy érdemes szenvedni egy rossz kapcsolatban?(az anyagiakat megoldom,nem lesz könnyű,de megoldom)
2011. aug. 23. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Én az anyagiakat tartom a legnehezebbnek, ha ezt meg tudod oldani, akkor már egy nagy gond le van tudva. Mennyit segít a párod a babával? Ha nem sokat, és gyakorlatilag egyedül látod el a babádat, akkor nem lesz ismeretlen a helyzet. Van valaki, akire számíthatsz? Szülő, testvér, barátnő? Fontos, hogy legyenek körülötted olyanok, akik ki tudnak segíteni, ha a babádat rá kell bíznod valakire.

Alapvetően az a jó, ha van egy társad, de sajnos ez nem minden kapcsolatban jön össze. Szerintem nem érdemes egy rossz párkapcsolatban benne lenni, de arra is számítanod kell, hogy a jövőben is szorosan együtt kell működnötök, hiszen az ő gyereke is, és lehet, hogy szereti a babát.

2011. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Erre nincs jó tanács, sajnos ezt Neked egyedül kell eldöntened, nem látunk a kapcsolatodba, nem tudjuk, hogy éltek, mik a probléma, gondolom megvan az oka annak, ha elhagyod a párod. Szerintem nehéz lesz, de azt gondolom a " rossz" emberrel élni is ugyanolyan nehéz. Ha az anyagiakat meg tudod oldani, akkor talán könnyebb helyzetben vagy, sokan ezért nem mernek kilépni egy rosszul működő házasságból-kapcsolatból! A jó tanácsom az, hogy éld az életed ..és ne elszenvedd..
2011. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A babát egyedül látom el teljes mértékben.Nagyon félek!Nem tudom mit csináljak,nem tudom érdemes-e,de most tényleg nem megélem,hanem megszenvedem az életem,márpedig a lányom nem ezt érdemli,és én sem.Csak annyira félek,hogy mi lesz!
2011. aug. 23. 20:29
 7/8 anonim válasza:
Szia :) végül mi történt?
2015. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a sorsotok? Remélem okosan döntöttél és nem maradtál olyan kapcsolatban amiben nem vagy boldog.
2017. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!