Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp Xtra? Mi szól...

Quinny Zapp Xtra? Mi szól mellette? Neked van ilyen? Szeretitek? Hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szenzációsan jól néz ki! A 3 kerekű kocsikkal könnyebb közlekedni, mint a 4-el. Nekem volt mindkettő, mégis a 3 kerekűt imádom a legjobban, pedig az sokkal nagyobb, mégis könnyebben kezelhető.:)

Engem ezzel a kocsival kapcsolatban csak az zavar, hogy ilyen mütyür kerekei vannak. Nálunk, ez használhatatlan lenne...ez kb így ránézésre akkora, mint az esernyőkocsik kereke. Esernyő kocsit úgy kaptuk ajándéka, a nagyobbik fiam kb 5 alkalommal ült benne, utána kimostam, és elraktam...Most, mikor elővettem, minden kereke más felé megy a kerekek minőségén sok műlik szerintem...

2011. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Buzz-om van. Néztem ezt is, de inkább csak hátrányát láttam. Persze attól függ, hogy neked "mire" és hova kell.

Nekem majd 2-ik kocsinak lesz jó, rohangálósnak, amikor már nem nagyon alszik el a babakocsiban a gyerek. (Lányom most 9 hónapos)

A kerekei nem vészesek, kicsik, de elég jól veszik az akadályokat (persze folyamatosan nem jó terepre, inkább aszfalt kocsi)

Jó, hogy megfordítható, és lehet veled szemben a baba, de így a legnagyobb előnyét veszíti el, hogy kicsire lehessen összecsukni!

Magát a vázat kicsire csukhatod, de a sportrészt nem, az úgy van, ahogy van... Nagy helyet foglal így.

Nekem az előbbi okok miatt nem jött be, de a simát mindenképpen meg fogom venni a méretei miatt.

Az ára szerintem szinte mindenhol ugyanannyi, azt hiszem 70 ezer körül van.

2011. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

megvenni itthon a Brendonban találtam legolcsóbban (69.990), de ebay-en keresztül Németországból sokkal olcsóbb (pofátlanság, itthon micsoda árréssel dolgoznak!!!!!). 199 EUR + 22 EUR szállítás, ez még rossz árfolyam esetén is sokkal jobb ár (mindenképpen Ft-ot kell utalnod, PAYPAL-lal), használt pedig egyelőre nem nagyon van...

Egy csomó dolog szól mellette is és ellene is, amit a saját bőrömön tapasztaltam és nem nagyon olvastam mástól, csak azt írom le:

- Az én gyerkőceim legjobban ülve aludtak el, és ha utána próbáltam döntögetni az ülést, az kész művészet volt, mert annyira lassan és fokozatosan kellett csinálnom, hogy ne ébredjenek fel. A "kagylós", egyben dönthető ülés ebből a szempontból nekünk nagyon bejött!

- A kerekek valóban nem nagyok (alig több 15cm-nél), de szó szerint úgy képzeld el, mint egy dömpert. Én még sehol nem akadtam el, de macskaköves/térköves úton sztem nem egy álom, és ha olyan üzletbe mész be, ahol járólap van, háááát...., ott is van egy kis hangja. Ettől függetlenül a gyerek imádja, még soha nem akart kiszállni belőle, nem úgy mint az előző, teleszkópos esernyőkocsinkból... pedig az semmilyen terepen nem zötyögött.

- A borulékonyság... hm.. nem egy Peg Perego, szóval ne nagyon aggass pelenkázótáskát és cuccokat hátulra (nálunk van külön "minicsomag", nagy táska marad az autóban...) A Zapp súlypontja szó szerint kényes dolog (hosszú pántú táska még csak-csak elmegy, de akkor se engedd ki a kezed közül a kocsit, egyébként pedig pakolni csak a pindur-kosárba alul, ha van...). Na mármost a 3-kerekű, nem csak hátra, de előre-oldalra is tud borulni (ez nem Zapp sajátosság, nekem még a nagyon masszív Phil&Ted's-t is sikerült párszor majdnem, amíg tapasztalatlan voltam). Lefixált kerékkel nem gond felmenni a járdaszegélyen ott sem, ahol nincs felhajtó, bolygósítva azért az tud meredek lenni, de még egy felhajtó is, ha arra nem merőlegesen fordulsz. Nagyobb szintkülönbségnél meg szoktam fordítani a kocsit, és úgy húzom fel (normál szintkülönbségnél, rendesen kivitelezett felhajtónál ez nem lehet probléma, de sajnos mifelénk nem ilyenek vannak!!!)

A méretekről, meg arról, hogy milyen jó hatással van a gyermek mentális fejlődésére a szemből tolás, nem szeretnék írni...

JA, és szokták még hangoztatni, hogy nehéz összecsukni+kinyitni. 1x elolvasni/Youtube-on megnézni hogy hogyan kell, aztán 5x gyakorolni otthon, és utána élesben menni fog, mint a karikacsapás (átlagos intelligenciával és átlagos műszaki vénával megáldva is). Remélem segítettem.

2011. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sima van és most akartam cserélni xtrára...elmentem a Brendonba és az ismerősöm(eladó)azt mondta,hogy ne vegyem meg...Úgye ez a kocsi,amit a legkisebbre lehet csukni,ezért is imádom.De az xtrát nem lehet összecsukni az ülőrésszel együtt:(((((((azt le kell venni,és csak a vázatlehet összezárni.Így dupla helyet foglal.
2011. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

Nekem városba kell ez a kocsi, legfőképp járdára. 15 hónapos a kisfiam és igen keveset alszik kocsiba, de azért előfordul. Ezért gondoltam erre. Jelenleg Graco Trekkonk van, ami már óriási és jó lenne a kisebb :)


Kedves 8:20!


Valóban olcsóbb Németországban ez a kocsi. Küldenél linket, ahonnan meg tudom rendelni?

Mert én itt találtam, de nem tudom hogy mennyiért szállítanak ide.

[link]



Köszi :)

2011. máj. 18. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, én a magyar ebay-en szoktam nézelődni, mert ott eleve azoknak a listázása jön csak le, akik ide is vállalnak szállítást:

[link]

Itt kiválasztod Németországot, beírod h Quinny Zapp Xtra, és sokat kidob.

BabyExpress, Kidscomfort, Kiddies24 ha jól emlékszem ők mind 22 EUR-ért szállítanak hozzánk (de mindenképp kérdezz rá e-mailben németül v angolul, h nincs-e extra költség, biztosítás, bármi, mert elvileg a 22 EUR mindent fedez, de láttam már sok cifraságot életemben, úgyhogy mindig rá kell kérdezni!!!)

2011. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!