Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónap körüli babátoknak...

10hónap körüli babátoknak milyen játékai vannak amikkel szeret játszani és leköti?

Figyelt kérdés
Ha tudsz küldj linket is léci. Köszönöm
2011. máj. 18. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

A legkedveltebb játéka az ásványvizes palack, a másfél literes és a fél literes egyaránt, külön öröm neki, ha van benne valamennyi folyadék is.

A drága vásárolt játékok negyed annyira sem érdeklik.

2011. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel, az én kislányomat se nagyon izgatják a drága játékok, de azért van 1-2 dolog, ami bejött.

Pl.:

-egy régi búgócsiga,

-labdák,

-szivacskockák, aminek minden oldalán más tárgy van, és akkor mondom neki, hogy mi micsoda, és utána ha kérdem, pl, hogy hol a cica, akkor keresi, forgatja a kockát

-akkor ilyen piramiskarika, vagy minek hívják, ilyesmi:

[link]

-nagy plüssök, odabújik hozzájuk

-olyan bármi, amin cimkék vannak, végül vettem egy olyan rágókát, amin körbe cimkék, és zsinórok vannak, hát majd megőrül érte, van hogy 1 órát is elpiszmog vele, a kis ujjával bazergálja a zsinórokat:-)

-ja, nyomkodós zenélős játékok

szóval ilyesmik...remélem segítettem

2011. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves fiamat nem hozzák lázba.Otthagyja ahol van.Viszont a hajszárító,vasaló, hajvasaló, telefontöltő annál inkább.Mostanában CSAK MERŐKANÁLLAL alszik el.Komolyan:)
2011. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ásványvizes palack, fakanál, táviránytó, telefon..:)

najó azért a pörgettyűs játékával is szokott játszani..:)

2011. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a merőkanalas baba nagyon jó :)


az én lányom is szereti a felsoroltakat: távirányító, mobil, szemüveg, kicsi szintetizátor,

de ami lázba hozza az a a zoknija, főleg ha le is tudja magáról húzni.(egyszer mértük, 3mp volt a csúcs)


van neki kelj fel jancsitól kezdve játszószőnyegig, zenélő kütyükig, igazán nem érdekli sokáig egyik sem a fent felsoroltakon kívül.

2011. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hinta az a mindene órákat el tud benne ücsörögni még akkor is ha nem lököm, ez nekem nagyon jó mert tudok mellette tanulni :)


Egyébként neki is üres üveg,kulcs, meg minden ami nem játék. Meg van egy kis babája még az enyém volt puha testű csak a végtagok és a feje műanyag na azt imádja rágcsálni. A zenélő, csipogó, nyomkodós játékok is a gyengéi.

2011. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó neked...én csak akkor tudok tanulni mikor alszik - de csak napközben mert ilyenkor már énis megyek aludni:D

járókában csak addig van el amíg 2* lemegy a minimaxos gyerekdalok dvd és kész...

2011. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!