Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen hordozókendő...

Kinek milyen hordozókendő csomózási technika vált be a 3 hónapos babájánál?

Figyelt kérdés
Tapasztalt hordozós mamik, 3 hónaposan hogyan és hová kötöttétek a gyermeket? 6kilós baba elöl hason már nehéz a derekamnak, hátra meg még nem merem, nem tud ülni, fejét már sokszor megtartja. van megoldás vagy vegyem elő a kendőt ha már hátra is köthető?
2011. máj. 18. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen még előre kötöttem. Sima kereszt kötéssel. Imádott benne lenni.
2011. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elöl kereszt kötés.

Nagyobb a babám, bőven 6kg feletti, gerinc gondjaim is vannak, és ha jól kötöm fel, akkor nem nehéz. Gyakorlás:)

2011. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mered hátra? Már újszülöttet is lehet hátra kötni, a 3 hósat meg simán. Batyuban simán mehetne. De háti duplóban, bwcc-ben is hátrateheted, és ha elalszik, az egyik kendőszárat rá lehet húzni a fejére.


Vagy ha nehéz, vedd csípőre. Bár nekünk a csípő valahogy nem jött be ilyen pici korban, csak 10 hó felett.

2011. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hátul félek h beájul és észre sem veszem,tudom h vannak ügyesek, de én nem mentem hordozó-tanfolyamra, így nem merem.

Lehet h rosszul kötöttem eddig előre, próbálkozok még azzal. köszönöm a válaszokat!!!

2011. máj. 19. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:

6-7 kiló fölött nem tudod úgy kötni előre, hogy kényelmes legyen. Tapasztalat.


Egy tanfolyam nem olyan drága, olcsóbb, mint egy új Nandu. És megéri. Valamint egy kis kézitükör sokat segít abban, hogy lásd, mi van a hátadon, de azt tapasztaltam, hogy az ember nyaka egészen extrém mértékben hátra tud fordulni. :)


De hát te tudod.

2011. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!