Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő kötésben segítség...

Hordozókendő kötésben segítség? Elöl a baba, kifelé néz, lába bent, erre hol van kötési útmutató?

Figyelt kérdés

[link]

A kislányomat nem hosszú időre, csak amíg nézelődünk, szeretném így betenni, mert menetiránynak háttal nagyon ficereg, kicsit hadd nézelődjön.


2011. aug. 19. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

jaj, kifelé nem szabad!

mennyi idős?

háton lehet úgy hordozni, hogy nézelődhessen, vagy oldalt-de ez később, ha már ülni tud.


[link]

2011. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hátra felkötést nem is akarom, mert nem hátizsák a gyerek, egy csomó olyan dolog van annál is, amit megkifogásolnék annál a hordozásnál(nem érzem biztonságosnak, nincs velem normál kapcsolatban a baba, megfogja a hátam? az nem megfelelő elbújás, számomra nem az, plusz sokakkal ellentétben és nem bírok hátizsákot hordani, így a gyermekem sem, mert pár perc után mind a derekam mind a vállaim úgy érzem le-szét szakadnak)


A csípőkötés pedig kényelmetlen a kendővel nekem még és a lánykámnak sem tetszik egyenlőre, hogy ott kell lennie. Elől hordozásnál meg ugrál, és orrbavág egy egy alkalommal.


Buddha-ülésben azért venném fel, max 30percre, hogy kicsit kukucskáljon nyaktörés és sírás nélkül, de legyen két szabad kezem is, mert egy 2évessel is vagyok. Úgyis jönne hamar szopizni, ahoz pedig normál módon kötném fel.


(amúgy anno nekem azt ecsetelte valaki, hogy csak a láblógatós elölre felkötés, ahol valóban csak lóg a baba, a nem egészséges)

2011. aug. 19. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs, hogy jót akartam a babádnak...
2011. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!