Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kislányom és...

8 hónapos a kislányom és eddig megette amit főztem, de mostmár nem akarja megenni csak a bébi kaját. Próbáltam neki darabos ételt adni attól meg elkezdett öklendezni és hányt. Mit cináljak? Már kezd a pánik eluralkodni rajtam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt. Hol a bébikaját szerette, hol a házit. Váltakozva.

Kitartás!

2009. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Adj neki akkor pár napig bébikaját.

VAgy csináld hígabbra. Nálam ez bevált, volt, hogy nem kívánta, nem esett jól neki, de hígabban megette.

A darabost akkor még hanyagold, ha öklendezik tőle, majd eljön annak is az ideje.

Nem kell pánikolni, pár nap bébikaja, utána fokozatosan vezesd vissza a saját kaját. Én a helyedben keverném fele bébikaja,fele saját, és vissza fog állni:-)

A babáknak is vannak korszakai, mikor nem kívánnak dolgokat. Lányomnak is vannak napjai, mikor szinte csak cicizik, valamiért így kívánja.

VAgy adj neki evés közben is inni, az is segíthet.

2009. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem kívánja azt amit te főzöl, akkor várj vele. Adj neki bébikaját.Nálunk is ez van, csak nálunk most a bébikaját nem akarja enni, csak azt amit én főzök.:)

A darabossal még várj, ha öklendezik. Később újra próbálhatod. Fokozatosan legyen darabos az étel.Az elején fele turmixolt, fele darabos volt a lánykám kajája. Szép lassan ráállt, és most már nincs gond, szépen megrágja. Mi 10 hónaposak vagyunk, de ugyanezeket átéltük mi is.Ne pánikolj:) Ilyenek ezek a manók, mindig frászt hozzák az emberre:)

2009. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hasznosak voltak a tanácsok
2009. márc. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!