Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki ennyire...

Tényleg mindenki ennyire elcseszte az idei matek érettségiét, vagy tavaly is ekkora pánik volt a megírása után?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem minden ezzel van most tele, rengetegen akartak ezzel tovább menni, és mindenki azt mondja jóval kevesebb pontja lett mint amennyire számított. Ez minden évben így van a matek érettségi megírása után?
2011. máj. 3. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minden évben ez van-e, de tavaly nálunk is ment a pánik:) mindenki parázik, érzékenyebb sokkal, mindenben a legrosszabbat látja, és túldramatizálja a dolgokat a legtöbbször.
2011. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz volt:D Én nem voltam rossz matekból, a megoldások alapján kb. 86 pontot számoltam össze, ezzel meg is elégednék. Bár orvosit is jelöltem, szóval minden pont számít..
2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tényleg elrontottam, remélem a 2-es meglesz, bár amiket számítottam pontokat az alapján megvan.. de nekem nem kell a matek a továbbtanuláshoz, viszont ott lesz matekom:/
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én matek faktos vagyok, és nem emeltet írtam, mert nem akartam külön készülni a szóbelire, de ezek után megbántam.. Nem volt nehéz egyébként, csak cseszettszivatós volt annak, aki egész eddig emeltmatekot tanult, ezt meg telerakták ilyen közepes szarokkal, amit az ember általános iskolában látott utoljára. + a viszonylag normális szintű dolgok közé beraktak valami abnormálisan könnyűt, én meg persze egyből arra gondoltam, hogy áá ez így nem lehet, ez így túl könnyű, aztán persze mégis a könnyebbik verzió lett volna a helyes.. jó, tény hogy én nem a kettesért megyek, ha 95 alatt lesz az már tragédia, de szerintem jobban is összeállíthatták volna.
2011. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden évben ugyanekkora a pánik utána.
2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát már sokmindenki értékelte a matekot és nyilvánvalóan nehezebb volt , mint a tavalyi. Én megírtam azt is, szar matekos vagyxok, de 30
2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

hoppá :D elment véletlen szal:


szar vagyok de 30 pontom lett, viszont a mostani érettséginél örülök, ha összejön a 20% különben bukta :D

2011. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én már két éve végeztem, csak érdekességből oldottam meg, laza 94% a középszintűn.
2011. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) és mikor 2 éve végeztél akkor is ilyen pánik volt?
2011. máj. 4. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 2009-ben érettségiztem, utána ugyanekkora pánik volt. Minden évben ugyanez megy.
2011. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!