Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig hajlandó tápszert inni,...

Alig hajlandó tápszert inni, mit csináljak? Már majdnem az összes tápszert kipróbáltuk, nektek melyik jött be? Ja, és se vaj, se sajt nem "csúszik le" a torkán.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány hónapos?
2011. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

11 hónapos, a főzelékeket megeszi,a gyümiken is elcsámcsog azért, szereti a kiflit, a kenyeret (natur).

A babajoghurtot, a babapudingot megeszi.

Reggel pótlásnak tejpépet szokott kapni...

2011. szept. 14. 11:22
 3/21 A kérdező kommentje:
De már kezdi utálni a tejpépeket (mindegyiket)
2011. szept. 14. 11:23
 4/21 anonim ***** válasza:
Adj neki már szilárd ételeket,és tejet,tejterméket. Többet ér,mint a tápszer erőltetése. Azt már ízetlennek találhatja.
2011. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tejet? Hát tehéntejet nem akarok neki adni, mégcsak 11 hónapos!!!

Tejtermék, mint írtam nem eszi meg sem a sajtot (kemény, krém..)se vajat...akkor mit??

Egész nap nem ihat csak teát?! :-(

2011. szept. 14. 11:29
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Én nem erőltetném a tápszert, az én lányom se volt hajlandó meginni, a tejpépek is a kukában kötöttek ki. Ennyi idősen már adtam neki rendes tejet, és minden rémhír és lesújtó jóslat ellenére makk egészséges, soha nem volt komolyabban beteg, jó az étvágya és az emésztése, most múlt 3 éves. Ha eszi a szilárd ételeket, akkor ne aggódj, ha változatos a menüje, akkor megkapja, ami kell neki.
2011. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan adhatsz neki bolti tejet. Kezdetben hígítsd kicsit vízzel, majd mehet rendesen. Én 1,5%-ossal kezedtem. Semmi bajuk nem lett.
2011. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A kisfiam a Humana Baby Fit banános tápszert nagyon szereti! Előtte amit kapott, abból már alig evett ő is. 8 hós.
2011. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ennél komolyabb a helyzet, de az alapkérdés ugyanez: a fehérjebevitel. Van olyan tápszer, ami ízetlen, szagtalan, bármibe bele lehet keverni, pl. gyümölcslébe is, és nem változtatja meg az ízét, állagát. Ez a Protifar. Az azonban nem tudom, sima gyerekorvos is felírhatja-e, vagy csak a gasztoenterológus.
2011. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, mennyire komoly a helyzet nálatok?

A lányom reggel 80 este pedig 120 ml max, amit megiszik tápszerből :-(

2011. szept. 16. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!