Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell egy 3 hós babának...

Hogy kell egy 3 hós babának teát készíteni?

Figyelt kérdés
Azaz, mennyi vízbe kell pl. egy filteres tea? Kell-e cukrozni, citromozni? Hol vegyek babáknak adható teafiltert? A köménymagos tea arányai is érdekelnek.
2009. márc. 13. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Babamosoly édeskömény teát nálunk az nagyon be jött, de vannak más félék is kérdezd meg a patikában biztos segítenek. Először mindig csak egy cumisüvegnyi vizet forraltam föl és épp csak addig hagytam benne míg egy kis szine lett. Ennek az íze nagyon finom úgyhogy nem raktam bele semmi ízesítést.
2009. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én gyógyszertárban szoktam venni Mecsek baba teát.140 ml vízbe teszem,annyi ideig hogy legyen egy kis színe,meg rakok bele egy pici cukrot.Citromot nem szabad.Üdv!
2009. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, kipróbálom.
2009. márc. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!