Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babának menyi bébiételt...

4 hós babának menyi bébiételt adjak? 3-szorira szoktam neki beosztani . De az nem kevés?

Figyelt kérdés
Mert ö igényelne többet is csak azt se akarom hogy kihányja.
2009. márc. 13. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerre 20-40 g-ot szoktam neki adni, inkább többször kap, de még csak a héten kezdtük el. Ő is 4 hónapos. Most a sütőtöknél tartunk. 2 etetés között szoktam (úgy mintha nasi lenne), nehogy összevesszen a tejjel és fájjon a pocija. Beletelik még pár hétbe, mire egy étkezést teljesen ki lehet váltani.
2009. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagytok a szoktatáson, tehát már ismeri az izét, nem okozott problémát akkor bátran emeld az adagját.Nem minden baba egyforma valakinek valóban hetegik eltart amig kivált egy étkezést. Mi 3 hete kezdtük el a hozzátáplálást most 4 és fél hónapos, tápszeres. 4-5 napja már megeszi a picurom a teljes üveg bébiételt, tehát kiváltottuk a tápszert ebédre.Tejpépből is megeszik egy teljes adagot. Nyugodtan emeld az adagját szerintem, mert a cél elöbb utóbb a teljes étkezés főzelékből, gyümiből.
2009. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!