Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a terpeszpelenk...

Mennyibe kerül a terpeszpelenka? Hol lehet kapni? És melyik az igazán jó? Néztem gyógyszertárakba, DM-be, de nincs.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszköz boltban kapható, 850ft volt a miénk
2011. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is gyógyászati boltban vettünk, 900 ft volt. Az én lányom iszonyatosan utálta, tépte le magáról, nem volt hajlandó aludni benne, szóval nagyon sokat küzdöttünk, végül nem tudtuk használni. Megbeszéltem a dokival, azt mondta, akkor naponta legalább 5*10 percig tornáztassam a lábát és a csípőjét. Így is lett, nagyon élvezte a masszírozást és a tornát, a 6 hetes kontrollon (akkor volt 7 hónapos) már teljesen rendben volt a csípője. Persze ezt nyilván nem lehet minden gyereknél, attól függ, milyen súlyos a probléma, de én pl. nem tudom, mit csináltam volna, ha nem lehet tornával kiváltani.
2011. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hevederes terpeszpelenka a legjobb, mert azt a ruhán kívülre kell feladni, nem izzad bele, nem pirosodik ki a popsija a babának tőle.

6 hét múlva tökéletesen rendbe jött a kicsim csípője tőle (meg persze a tornáztatástól).

Mi a Margit kórház (Bp. III. ker.) gyógyászati segédeszköz boltjában vettük olyan 1500 Ft-ért.

Ez az: [link]

2011. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
én csak moshatóba ismerem: abból jó a BambinóMio, és a Monapel textilpelenka. Ezek rendes pelusok, mint az eldobhatós, csak mosni kell. Bár a monáplet ráadhatod a papíron kívülre is csak úgy már nagyon meleg lenne így nyáron.
2011. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!