Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves fiamnak, mit adhatok...

1 eves fiamnak, mit adhatok reggelire es vacsira? Kb 15 kg es csak a tejtol nem lakik jol!

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még soha nem adtál neki semmit?Idáig csak és kizárólag anyatejet kapott?
2011. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy egy éves csemetének szerintem rengeteg az a 15 kiló. Az én háromévesem 12 kg.

Nem bántásból: védőnő, gyerekorvos mikor látta? Nem lehet, hogy nem "nem lakik jól" a tejtől, hanem a tejet nem bírja?

2011. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami.Az én kislányom átlagon felüli magassággal rendelkezik (6 évesen 140 cm),de ő is csak 3 évesen érte el ezt a súlyt.Ha tényleg csak anyatejes,akkor rettentő tápláló lehet a tejed,hogy idáig kibírtátok!
2011. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írta a kérdező ,hogy anyatej !!!
2011. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia!!Adhatsz neki tojást,mindenféle kiadásban...párizsis kenyeret,virslit,pogácsát..bármi ilyesmit!!!Remélem tudtam segíteni!
2011. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18:51-esnek : azt te sem gondolod komolyan ugye,hogy egy 1 éves gyereknek csak tejet ad valaki és a világon semmi mást?
2011. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a pástétomos és vajas kenyér jött be, néha utóbbi pirítva is, vagy ami ebédről maradt. Egy évesen darát is ettek, Milupásat vacsorára.
2011. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 évesen az én fiam reggel tejitalt kapott+péksüteményt, főleg kalácsot és kuglófot. Vacsorára hideget: kenyér/zsömle sajttal, sonkával, bundás kenyér, tejberizs/gríz feles tejből, pár falat rántotta, sk. húskrém vagy májas, néha 1-1 fél keménytojás vagy virsli.
2011. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jesszus, 15 kg, ez biztos? akkor tuti nem csak tejet eszik...hány centi magas? Ha 80 körül, adj neki többször kevesebbet enni, de ne növeld a mennyiséget, egy 1 évesnek ez rengeteg súly!
2011. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha 15 kg akkor szénhidrát mentest kéne adnod neki, reggelire gyümölcs, ebédre és vacsorára főzelék!

semmi nasi, cuki, csoki, keksz, stb. pékárút is módjával.

szegény, naná, hogy nem lakik jól a csak tejtől, enyém 8 hónaposan már rendesen vacsorázott a tejci előtt pedig csak 8 kiló volt! gondolj bele, dupla annyi kiló a fiad, rendes kaját adj neki, tökfőzelék, borsófőzelék, finomfőzelék, stb :)

2011. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!