Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valakit érdekel, popsikenőc...

Ha valakit érdekel, popsikenőcs teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 19. 07:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Húúú az nagyon durva h a Gabi és társai állnak az utolsó helyen,míg a dm márkás egész jó.
2011. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vagyis rossmann,bocsi
2011. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
.
2011. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Köszi, mi a gyerekorvos álltal felírt gyógyszertárit használjuk immár 2 éve. Kíváncsi lennék abban vajon mi van? Egyébként a babydream-et szoktam venni néha babafürdetőből és samponból is. Ezt még Antal Vali sem húzta le annyira.
2011. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehúzták a Sudocremet??? :O

Ennyit erről a tesztről. A legjobb popsikrém, még a többi popsikrém okozta irritációt is gyógyíja, soha senkit nem hallottam rá panaszkodni (az árát leszámítva, mert drága).

2011. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekünk most pont a Gabi van itthon, de én amúgy sem vagyok vele megelégedve, iszonyatosan nehéz kenni, alig várom, hogy elfogyjon, utána ezek szerint rossmann-osat kell venni. :) Ráadásul olcsóbb is.


A sudokrémet én sem értem miért van a lista végén....hmmm

2011. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a teszt, bár én úgy vagyok a tesztekkel, hogy mindig az áll az első helyen, amit el akarnak adni.
2011. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alinaaa ***** válasza:
Sudocrem párti vagyok én is. Eddig nem volt vele probléma. A drágához meg tegyük hozzá, hogy kevés kell belőle és sokáig tart. és a sebes kiütéseket is az tüntette el.
2011. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári kencék alapja a kőolaj, ezért szerepelt le. A többi, márkás termék is gagyi az összetevőket nézve. Én csak sheavajat használok a babám popsijára, kaki után pedig befújom egy kis ezüstkolloiddal.
2011. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és a Sudocream lehet nem pirosítja ki a nem túl érzékeny babák popsiját, de attól még elég sok benne a mérgező anyag!
2011. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!