Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe került durván, mire...

Mennyibe került durván, mire mindent megvettetek a babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! hát én ha mindent beleszámolok a ágytól kezdve az utolsó kiszokniig, durván 150ezret, és outletben vettünk mindent
2009. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekünk kb. 300.000,-Ft. Ebbe nincs benne a fogadott orvos magánrendelése, + amit szülésnél adni fogunk, a 4D Uh-k és amik nekem kellenek majd a kórházba.

Nekünk sajnos mindent venni kellett, nem volt kitől örökölni. De sokmindent szereztem meg a teszvesz/vateráról.

2009. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindent meg kellett venni,senkitől semmit nem kaptunk,kb.500000 ft volt,plusz a fogadott doki és szülésznő 100000.
2009. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk mire minden megvolt, kb 500.000Ftba volt, és nem vettünk luxusdolgokat. pl még légzésfigyelőt sem vettem, csak bébiőrt. Egyszerű babakocsit, nem a legdrágábbat. Sterilizálót vettem és mondjuk az etetéshez aventes dolgokat, amik azért drágábbak talán mint a többi. Ami "luxus" dolog volt, talán a pelenkatároló. Nem komplett babaszobát vettünk, egy kiságyat és egy pelenkázós szekrényt, amellé egy polcos kisszekrényt még. egy asztalosműhelyben csináltattuk, akik külön bababútorgyártással foglalkoznak, sokkal olcsóbb volt, mint bármelyik üzletben lett volna. Ruhák és felszerelések nagy részét a Brendonban vettük meg, ezért kicsit biztos, hogy drágább volt.
2009. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 100 e forint volt , ebben nincs benne a gyerekágy mert azt kaptuk.Meg a babakocsit bébihordot használtan vásároltuk.Minden mást igen. A legdrágább rugi amit vettűnk 3800 ft volt. Tök jókat vettem 1500 -1600 ft-ért ,1200-ért. újakat.Van benne egy 8000 ft baldahin. Meg amik kellettek fűrdetök, órrszivó cumisűveg stb. A PELENKA NINCS BENNE.
2009. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elöbi vagyok nekűnk inkább a magándoki rendelések és a szúlés volt sok.
2009. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!