Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós kislányomnak úgy néz...

4,5 hós kislányomnak úgy néz ki jön a foga, kenjem valamivel az ínyét, adjak neki valamit?

Figyelt kérdés

Elöl, alul, kettő egymás mellett, az ínye már nagyon fehér ott, 1 hete éjszaka is felkel már pedig eddig átaludta az éjszakát, napközbe is elég nyűgös, nagyon nyáladzik, mindent rágna, a keze állandóan a szájába van, van mikor szopi közbe is belenyúl. Vannak rágókái, ezenkivül tudok neki valamivel segíteni hogy könnyebb, jobb legyen neki?

(Ezek egyértelműen a fogzás jelei, ugye?:))


2009. márc. 13. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dentinox gél vált be, alvás előtt mindig avval kenem be neki. Kicsit lidocainos, és csillapítja nekik a viszketést.
2009. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dentinoxgél tényleg jó, de pont a lidokain miatt vigyázz, nehogy sokat nyeljen, mert elzsibbadhat a nyelőcső is és félremehet a nyál, főleg, ha hanyattalvós.

A dologél is ilyen jó, abban nincs lidokain és töbször lehet használni.

Én még a dentinox mellé fűzném, hogy nagyon rossz az íze, de hatásos.

2009. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen a lidocain miatt vigyázni kell. Viszont szerintem nincs rossz íze, 10 hós kisfiam kifejezetten szereti. :)
2009. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!