Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetes kortol, es hany...

Hany hetes kortol, es hany foktol adtok, adtatok, csak, rovidujjut a babatokra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

off


ez engem is érdekel

2011. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem a hetek számítottak hanem h nincs e melege

mikor nekem is melegem volt akkor biztos h neki is mert a babakocsiban eleve melegebb van

de olyan 20-22 fok körül

2011. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a melegtől függ. A fiam 2 hetesen volt, hogy rövid ujjú bodyban volt csak itthon.
2011. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg a melegtől függ, tavaly nyárom mikor bejöttek a melegek 3-4 hónapos volt a lányom, vagy rövid ujju bodyban volt, vagy spagetti pántos bodyban. Ha nagyon meleg volt akkor csak pelenkában!

Most már 14 hónapos és pl. tegnap is egy rövid ujju body és vékony rövid nadrág volt rajta az udvaron! A lakásban egy kicsit hűvösebb van még, így bentre egy hosszú vékony nadrágot adtam rá!

2011. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém is pár hetes volt amikor bejött a kánikula és rövid ujjúban vagy anélkül pelusban volt itthon,ha kimentünk azért a rövidujjut mindig ráadtam,nem azért hogy ne fázzon meg hanem hogy az esetleges naptól védjem.
2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor már én is csak pólóban voltam, akkor rajta is csak egy rövid ujjú body volt.
2011. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!